Ev / Haberler / Overwatch Cadılar Bayramı Etkinliğinden 3 Adet Kostüm Sızdı!
Poster gg
mei
Mei'nin Cadılar Bayramı Kostümü

Overwatch Cadılar Bayramı Etkinliğinden 3 Adet Kostüm Sızdı!

Büyük bir sakarlık yapan Blizzard, Overwatch’ta cadılar bayramında kullanıma girecek olan üç adet kostümü Facebook’ta reklam vererek sızdırdı. Oyuncuların ise kostümlere karşı olan bakışı gayet iyi.

overwatch mei
Mei’nin Overwatch Halloween Terror kostümü

Facebook reklamlarında sızdırılan üç adet Cadılar Bayramı kostümü; Mei, Zenyatta ve Symmetra’ya ait. Blizzard’ın daha önce Twitter hesabından yayınladığı videoda ise bu kostümlerin McCree ve Reaper’a da geleceği belirtilmişti. Tweeti aşağıda görebilirsiniz.

Biraz da Zenyatta’nın kostümüne bakalım.

overwatch zenyatta
Zenyatta’nın Cadılar Bayramı kostümü

Yüzündeki hortumumsu mor-mavi nesneler kostüme özgünlük katmış. Yeşil topları ise çok çekici duruyor, şimdi de gelelim Symmetra’nın kostümüne…

overwatch symmetra
Symmetra’nın Cadılar Bayramı kostümü

Vücüdunun içindeki ateş konsepti, kostüme bir çekicilik katmış, kafasındaki şey ise Symmetra’yı ejderhaya benzetmiş diyebilirim.

Geçen seneki Cadılar Bayramı etkinliği için loot boxları ışıklı balkabağına dönüştüren Blizzard’ın bu sene ne yapacağı hakkında hala kesin bir bilgi yok. Tek bildiğimiz, bu seneki Cadılar Bayramı etkinliğinin 11 Ekim’de başlayıp 2 Kasım’a kadar sürecek olduğu.

Yazıdaki fotoğrafların kalitesizliğini bunların sızdırılma olmasına vurun, okuduğunuz için teşekkürler ve hepinize iyi oyunlar 🙂 Diğer Overwatch yazılarımızı da okumayı unutmayın.

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.