Ev / Haberler / Overwatch Sezonu Bitiyor
Poster gg

Overwatch Sezonu Bitiyor

Son aylarda kendinden bolca söz ettiren Overwatch ilk sezonunun sonuna geldi. Ülkemizde tavan yaptığını pek söyleyemesek bile Dünya’da en çok oynanan oyunlardan birisi olarak adını yazdırdı. Haziran ayı ile beraber rekabetçi, diğer bir deyişle ‘ranked’ dediğimiz modu da sağlamaya başlamıştı oyun ve 18 ağustos tarihinde ilk sezonu sonlandırılacak. Yeni sezon ise 6 eylül tarihinde başlayacak, tabi sezonların ne kadar süreceğine dair bir fikrimiz olmasa bile, çok uzun sezonlar olmayacakları ilk sezonun kısalığıyla kendini belli etti.

Sezon ödülleri ise rekabetçi puan denilen puanlarla dağıtılacak, bu puanlama sisteminde iki temel unsur göze çarpıyor. ‘CP: Competitive Points’ ve ‘SR: Season Rank’. Bu puanlara göre bazı oyun içi ürünleri sizlere hediye edecek Blizzard firması. Hediye serisinin ise ‘Golden Guns’ adı verilen gruptan olacağı belirlendi.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.