Ev / Haberler / Overwatch’ta Kayda Değer İndirim!

Overwatch’ta Kayda Değer İndirim!

Poster gg

Yakın zamanda oyunun kış etkinliği başlamıştı, bu etkinliğin üzerine bir de indirim geldi. Overwatch, bütün platformlarda %50 indirimde. Detaylar haberimizde!

Aramızda bu popüler ve başarılı olan oyuna hala sahip olmayan ve gerçekten oynamak isteyen okuyucularımız illa ki vardır. Bu fırsat da tam onlara göre, tam etkinlik zamanında gelen indirim gerçekten de oyuna birçok oyuncu çekecek gibi gözüküyor. Oyunun Game of the Year versiyonu $30‘a düşmüş durumda, eğer normal versiyonu $20’ye alıp birkaç heroyla oynamak istemiyorsanız size GOTY versiyonunu öneririz. Araya küçük bir yorum ekleyeyim, ben de GOTY versiyonunu aldım ve gayet memnunum. Kişisel açıdan da size GOTY versiyonunu öneririm.

İndirim hangi platformlarda?

Konsolcular üzülmesin! İndirim sadece bilgisayarda değil; XBOX ve PS4 versiyonlarında da var.

Overwatch İndirimi

Oyun, çıkışından beri birçok indirim görmüştü zaten. Yine de ana oyunun $20’ye kadar düşmesi çok büyük bir fırsat. Buna ek olarak, bu indirimin aklımıza ”Oyunun satışları mı düşüyor acaba?” gibi soruları getirmesi de inkar edilemez bir gerçek gibi gözüküyor. Sizce de öyle değil mi? Oyun ne kadar başarılı olsa da ilk zamanlarındaki kadar ”Hype”ı yok gibi gözüküyor, bakalım Overwatch’un bundan sonraki akıbeti ne olacak?

Oyunla ilgili kış etkinliği yazımızı da buradan okuyabilirsiniz. Sizce oyunun popülerleşme hızı azalıyor mu, yoksa Blizzard bize bir kıyak mı geçti? Düşüncelerinizi sitemizin yorumlar kısmında paylaşmaktan çekinmeyin. İyi oyunlar!

 

 

 

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

2 Yorumlar

  1. Dursun akıncı

    bende var zaten arkadaşım da alacak şimdi iyi oldu bu indirim

  2. Indirim orani super fakat dolar cok yuksek be :/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.