Ev / Haberler / Overwatch Yapımcısı 9 Saat Boyunca Şömine Önünde Oturdu
Valorant names

Overwatch Yapımcısı 9 Saat Boyunca Şömine Önünde Oturdu

İnternet üzerinde her gün garip videolara veya canlı yayınlara denk gelebiliyoruz. Bazıları içimize korku salıyor, bazıları ise içimizde merak uyandırıyor. Sanırsak ki bu trendden etkilenen Overwatch’ın yapımcısı Jeff Kaplan, çok değişik bir canlı yayın yaptı.

Siz sormadan söyleyelim, Jeff Kaplan maalesef Türk değil 🙂

Blizzard Entertainment‘ta Başkan Yardımcısı olan ve Overwatch oyununun başında olan Jeff Kaplan Noel Bayramı’ndan bir gün önce yani 24 Aralık Pazar günü Twitch üzerinden yaptığı canlı yayında tamı tamına 9 saat boyunca şöminenin karşısında oturdu, hem de tek bir kelime bile etmeden! Kaplan’ın bunu neden yaptığını bilmiyoruz fakat eğer amacı insanları trollemekse kesinlikle başardığını söyleyebiliriz. Çünkü canlı yayını yaklaşık 39.000 kişi, Overwatch ile ilgili yeni bir açıklanma yapılacağını umarak, sürekli olarak izledi.

Jeff abi Noel arifesinde yapacak başka işin yok muydu senin ya!

9 saatlik bir canlı yayın tabii ki de tamamen boş geçmedi. Ara sıra yaşanan komik olaylar canlı yayını izleyenler tarafından Twitter üzerinden paylaşıldı. Bir videoda Jeff Kaplan’ın kafasına üstünde bulunan büyük mikrofon düştü. Diğer bir videoda ise Jeff Kaplan içinde, bir internet geyiği olan Genji’nin “I Need Healing” sözünün yazdığı bir resim bulunan bir hediye açtı. Bu videoları aşağıdan izleyebilirsiniz.

Siz bir oyunla ilgili açıklama yapılmasını 9 saat boyunca bekler miydiniz? Jeff Kaplan’ın bu hareketi hakkında ne düşünüyorsunuz? Tartışmaya Facebook grubumuzdan katılabilir, canlı yayının hepsini buradan izleyebilirsiniz. İyi Oyunlar!

Hakkında Kayra Tokgöz

Doğduğundan beri elinden bilgisayarı bırakamış bir insan evladı. Bırakmaya da çok niyeti yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.