Ev / Haberler / Overwatch’a Kozmetik Güncellemesi Geliyor – Yeni İki Kostüm!

Overwatch’a Kozmetik Güncellemesi Geliyor – Yeni İki Kostüm!

Poster gg

Sitemizde de bolca bahsettiğimiz bir oyun olan Overwatch oyunu, sık güncellemelerle ayakta tutuluyor ve oyuna yeni ögeler ekleniyor. Bu ögeler, Twitter üzerinden duyuruluyor. Biz de size 23 Ocak’ta gelecek olan kozmetik güncellemesinde oyuna eklenecek kostümleri haberleyelim dedik.

overwatch kozmetik güncellemesi

Atılan Tweetleri sırasıyla verelim bakalım.

Overwatch Kozmetik Güncellemesi

Yeni Hero Sprayleri!

17 Ocak’ta yayınlanan konuyla ilgili ilk Tweet’te oyuna yeni gelecek olan sprayler duyuruldu. Alttaki medyadan spreyleri inceleyebilirsiniz. Sizce nasıl olmuşlar?

ASP Pharah Efsanevi Kostümü

Mısırlı atarlı roketçi Pharah’a gelen yeni kostüm, duyurulan ikinci ögeydi. Bence sınıfı ”Legendary (Efsanevi)” kadar efsane bir kostüm olmuş, peki ya sizce?

Yeni Emote’lar!

19 Ocak’ın Tweetinde ise herolara gelecek olan yeni ”Emote”lardan küçük bir kesit vardı. Sombra’nın tuttuğu minik Reaper çok hoş gözüküyor açıkçası.

Capoeira Lucio Efsanevi Kostümü

Dün yayınlanan öge ise Lucio’ya gelecek olan kostümdü. Ben bu kostümdeki Lucio’yu bir orman kaçkınına benzettim ama fena olmamış, sizin görüşleriniz neler?

Kabuki Hanzo Efsanevi Kostümü

En son yayınlanan Hanzo kostümü, yayının ışıklarıyla dikkat çekiyor. Şahsen, şimdiye kadar yayınlanan kostümler arasında en iyisinin bu olduğunu ve birçoğunuzun da benimle aynı fikirde olacağını düşünüyorum.

Sizce oyuna eklenecek olan şeyler güzel olmuş mu? Favoriniz hangisi? Görüşlerinizi sitemizin yorum kısmından belirtmeye çekinmeyin, hepinize iyi oyunlar!

 

 

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.