Ev / Haberler / Overwatch’ın Yeni Yıl Etkinliği Başladı

Overwatch’ın Yeni Yıl Etkinliği Başladı

Valorant names

Özel günleri kutlamayı hiç ihmal etmeyen Blizzard, Overwatch yeni yıl etkinliğini oyuna ekledi. Tüm detaylar haberimizde.

The Game Awards 2017 ödül töreninde hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayan Overwatch yeni bir etkinlik ile geliyor. 12 Aralık ve 1 Ocak tarihleri arasını kapsayacak yeni yıl etkinliği oyuncuların beğenisine sunulmuş durumda. Overwatch etkinliklerinin şüphesiz en çok merak edilen kısmı her zaman karakterlere gelecek olan özel kostümlerdir. Geçen yılın kostümlerine sahip olamayanlar için güzel bir haberimiz var. Bu etkinliğin özel kostümlerinin yanında geçen seneki etkinlik kostümleri de 12 Aralık – 1 Ocak tarihleri arasında ulaşılabilir olacak. İster oyun içi kredinizi biriktirerek beğendiğiniz kostümleri alın, isterseniz lootbox açarak kostümün düşmesini bekleyin. Geçen yılın kostümleri 1000 kredi gibi bir fiyatla satılırken, bu senenin kostümleri 3000 kredi değerinde. Geçen senenin kostümlerinin yanı sıra önceki etkinliğin ses paketleri ve emote gibi içeriklerini de alabilirsiniz.

 

Peki Ne Yenilikler Var?

Bu etkinlik ile yeni kostümlerine kavuşan karakterlerimiz Sombra, Hanzo, Junkrat, Roadhog, Bastion, Soldier 76 ve Ana. Yenilikler elbette kostümler ile sınırlı değil. King’s Row, Hanamura ve Black Forest haritaları kar teması ile süslenmiş durumda. Blizzard oyuna ayrıca iki yeni etkinlik de eklemiş. Bunlardan ilki oyuncuların geçen yıldan hatırlayacağı Mei’s Snowball Offensive, öteki ise Mei’s Yeti Hunt. Bunların haricinde her etkinlikte olduğu gibi karakterler için yeni ses paketleri ve emote’lar da oyunun erişilebilir içerikleri arasında. Oyunun sizin için bir de yeni yıl hediyesi var. 1 lootbox oyuna ilk girdiğinizde açılmak için sizi bekliyor olacak.

Yeni oyun modlarını ve genel hatları ile etkinliği nasıl buldunuz? Yorumlarda bizlerle paylaşın. Ayrıca oyun dünyasındaki diğer gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılmayı unutmayın.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

2 Yorumlar

  1. Oh be me güzel haber olmuş eline koluna emeğine sağlık beril hanım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.