Ev / Haberler / Overwatch’un Yeni Karakteri: Tatlı Hamster Hammond

Overwatch’un Yeni Karakteri: Tatlı Hamster Hammond

Poster gg

“Dünyanın daha çok kahramana ihtiyacı var.” sloganlı oyunun 28. kahramanı Hammond, oyunun Twitter hesabından resmi olarak duyuruldu. Daha önce de kısa bir videosu yayınlanan karakterin yüzünü ise ilk defa Blizzard’ın son tweetinde gördük.

Hammond

Yeni kahramanın çıkması hiç kimse için bir sürpriz unsuru teşkil etmese de herkes sert ve savaşçı bir şey beklediği için çıkan şirin hamster oyuncuları şaşırttı açıkçası. D.Va tarzı bir mech’e sahip olan Hammond‘ınkinin farkı ise daha elastik olması. Kendisinin robotu bükülerek kendini yuvarlayıp bir top gibi yuvarlanabiliyor, ki bu da karaktere çok büyük bir hız avantajı sağlıyor. Bu özelliği de Overwatch’un karakterle alakalı önceden paylaştığı bir tweet sayesinde biliyoruz. Alttan izleyebilirsiniz.

“Yuvarlana yuvarlana geliyor.”

Bu tweetten iki gün sonra atılan tweette ise Hammond olduğu tahmin edilen 28. karakterin yüzünü de görebiliyoruz. Alakalı tweeti de aşağıdan görebilirsiniz.

Karakterden sürekli Hammond olarak bahsetsek de belirtmekte fayda var ki bu sadece yüksek olasılıklı bir varsayım, bu sebeple karakterin isminin farklı olma olasılığı da yok değil. Eldeki verilerle en doğru bilgileri sizinle paylaşmaya çalıştık, gelişmelerden haberdar kalmak için takipte kalmayı unutmayın. İyi oyunlar!

 

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir Yorum

  1. İyice çocuk oyuncağına çevirdiler oyunu. Jetpack Cat istediğinde kitleye ”oyunun evrenine aykırı” demeyi biliyorlar, sonra hamster hero yapıyorlar. Şaka gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.