Ev / Listeler / Oyun Dünyasının En Popüler Çiftleri
Poster gg

Oyun Dünyasının En Popüler Çiftleri

Oyun dünyası çoğunlukla sert bir yer olsa da bazen güzel aşklar da filizlenebiliyor. Gelin bu aşkların bir kaçına beraber bakalım.

Mario ve Prenses Peach (Super Mario)

Super Mario çocukluğumuzda başında saatlerimizi geçirdiğimiz oyunlardan. O 8-Bit’lik dünyada belki de ilk hayal kırıklığımızı da yaşadık aynı zamanda. ‘’ Thank you Mario but our princess is in another castle’’ Hadi itiraf edin, içinize yine bir sıkıntı çöktü değil mi?

Ms. Pac-Man ve Pac-Man (Pac-Man)

Pek bilinmese de Ms. Pac-Man oyun dünyasının ilk kadın karakteri. Ms. Pac-Man ve Pac-Man evli, mutlu hatta çocukludurlar.

Link ve Zelda (The Legend of Zelda)

Legend of Zelda serilerinde karşımıza çıkan sevimli çiftimiz hakkında çokça yapılan bir yanlış var. Oyunun isminin Legend of Zelda olmasından mıdır bilinmez, genelde ana karakterimiz olan Link’in ismi Zelda zannedilir. Oysa ki Zelda bizim güzeller güzeli prensesimiz oluyor.

Rakan ve Xayah (League of Legends)

Sihirdar Vadisi’nde boy gösteren çiftimizin birbirini her yönden tamamladığı aşikâr. Şu uyuma bir bakar mısınız?

Eddy Gordo ve Christie Monteiro (Tekken)

Aynı turnuva içerisinde aynı amaç uğruna savaş veren bu iki karakterimiz zaman zaman karşı karşıya gelmek zorunda kalsalar bile hala birlikteler.

Geralt ve Yeneffer (The Witcher)

Tamam, Geralt’ın arada kaçamakları oluyor olabilir fakat her ne olursa olsun soluğu yine Yennefer’ın kollarında alıyor. Nasıl almasın ki zaten? Şunlara bakın, nasıl da yakışıyorlar. <3

Eddie ve Ophelia (Brutal Legends)

İkisi de birbirinde hazırcevap ve eğlenceli olan karakterlerimiz tarzlarıyla da birbirlerini tamamlıyorlar.

Joker ve Harley Quinn (Batman)

Sinema ve televizyon dünyasından da tanıdığımız bu psikopat çiftimiz aralarındaki garip elektrikle dikkatimizi çekiyor. Eh ne diyelim, deli deliyi görünce sopasını saklarmış. Tam tencere-kapak olan bu ikilimize yarasayı öldürmekte başarılar diliyoruz.

Nathan Drake ve Elena Fisher (Uncharted)

Aşklarını evlilik ile taçlandıran karakterlerimizin hikâyeleri her daim bol bol aksiyon ve macera içeriyordu. Umarız evlilik Nathan‘ı biraz sakinleştirmeyi başarır.

Gordon Freeman ve Alyx Vance (Half Life)

Her ne kadar birbirlerine hiçbir zaman açılamamış olsalar da, aralarındaki çekimi hissetmemek imkânsızdı. O yüzden karakterlerimizi listeye almadan edemedim.

Sizler çiftlerimiz hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi ve kendi favori çiftlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşın. Ayrıca oyun dünyasındaki diğer gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılmayı unutmayın.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.