Ev / Blog / Oyungg 1 Yaşında!
Valorant names

Oyungg 1 Yaşında!

Eğer bugüne kadar ayakta kaldıysak siz okuyucularımızın ve takipçilerimizin sayesindedir. Çok teşekkürler.

Oyungg‘nin ilk yazısı olan ‘Oyungg.com Açıldı‘ yazımızı paylaşmamızın ardından tam 1 yıl geçmiş bugün. Oyun basını hakkındaki fikirlerimizi uygulamaya alalı 1 yıl olmuş ve artık bir yaşındayız. Bu projenin uzun soluklu olacağını tahmin ediyorduk, yanılmadığımızı görmeye başlamış olmak gerçekten çok güzel. Bu konuda en çok kemik kitlemize, ne yazsak okuyan güzel insanlara çok teşekkür etmek lazım.

Kötü şeyler de yaşandı bu süreçte.

Her şey her zaman yolunda gitmiyor maalesef. Ekibimizde yol ayrılıkları da oldu, sayfamızın haksızca kapatıldığı da… Hatta sorunlar büyürken ilerleyişimiz o kadar yavaşladı ki “Bırakmanın zamanı geldi galiba.” dediğimiz de oldu. Fakat pes etmedik, sevdiğimiz işi yapmaya devam ettik. Video Oyunları hakkında Oyun Haberleri yazmak bizim işimiz!

Biz devam ettikçe…

Biz devam ettikçe ekibimiz de gelişti ve genişledi, ilerleyişimiz de hız kazandı. Biz bu yazıyı kaleme alırken 10 kişilik bir ekiple 24 Bin’in üzerinde takipçimize içerik sağlamaya devam ediyoruz. Elbette daha aktif bir hale gelmeyi de istiyoruz. Bunun için ise yeni kalemlere her zaman yerimiz var, yazar başvuru formumuza göz atabilirsiniz.

Neler yaptık sahiden?

Bu yazıyla birlikte 433 tane özgün yazı aktardık siz okuyucularımıza. Bu yazıların kimisi birçok insana erişti, kimisinin boynu bükük kaldı. Fakat sıkılmadan yazmaya devam ettik ve bunun sonucunda ise sizlere kendimizi biraz daha sevdirebildik galiba. Çünkü istatistiklerimiz hep biraz daha yukarıya hareket etti. Çevremizdeki insanlara biraz daha sesimizi duyurabilmeye başladık.

Onca yazı ile on binlerce insana yüz bin’den daha fazla okudukları içerikler sağlamış olduk. Seneye hedefimiz milyonu görmek, 2. yaşımızda yazacağımız yazıyı da kontrol edin. Bakalım başarabilmiş miyiz hedefimizi? Bırakmaya niyetimiz yok nasılsa.

Ekibimiz

Aslında Oyungg Künye bölümümüze ufak bir tıklama yaparsanız ekibimizi görebiliyorsunuz ama onlar isimlerden ibaret sayılmazlar. Sizlere bütün içerikleri hızlıca yetiştirmeye çalışan Efe Eren Genç, E-Spor hakkında okunabilecek efsane içerikleriyle Sencer Yücel, sosyal medyada eğlencenizi düzenli hale getiren Alaaddin Kandemir ve ne zaman bir sorunumuz olsa koşa koşa yetişen Mehmet Bozkurt olmasaydı bugünleri zor görürdük gerçekten. Güzel tasarımları ile yardıma gelen Sadık Anıl Atılgan‘ı ve motivasyon konusunda yardımcı olan Sancar Çidem ve Sueda Ünlü‘yü de unutmamak lazım. Neyse ki güzel insanlarla beraber çalışıyoruz. Gönlümüz rahat o açıdan.

Yazacağımız onlarca diğer yazıda, paylaşacağımız yüzlerce sosyal medya paylaşımında, katıldığımız ya da düzenlediğimiz etkinliklerde yeniden görüşmek üzere. Tekrardan çok teşekkürler, iyi ki varsınız! Oyungg koskoca 1 yılı devirdi fakat henüz sadece 1 yaşında!

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.