Ev / Blog / Oyungg 2017 Tanıtım Videosu Yayınlandı!
Valorant names

Oyungg 2017 Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Oyungg olarak bunu bir gelenek haline getirmek zaten aklımızdaydı, şimdi olmaya başladı işte!

Öncelikle bizi bir seneden uzun süredir takip eden, haberlerimizi okuyan bütün takipçilerimize teşekkürler. Bunu yapmacık bir şekilde söylemiyorum inanınki, sitenin kadrosunda bulunan herhangi birisinden farkınız yok bizim gözümüzde. Kocaman kucaklayarak başlıyoruz bu yüzden yazımıza. Malumunuz yeni bir tanıtım videosu yayınladık, güzel geri dönüşler topladık fakat ayrıntıları paylaşmamıştık. Bu içerikle birlikte güzelce derleyip toplayalım isterseniz?

Geçen sene ne olmuştu harbiden?

Sektörde yerini henüz almamış birkaç aylık bir projeyken tanıtım filmi yapalım dedik. İlk defa böyle bir şey yapıyorduk ve iddialı olsun istedik. Fakat abartıya kaçmışız orası aşikar, sanki oyun yazmıyoruz da Dünya fethine çıkmışız, ilk yerli uçağı yapmışız gibi tavır takınmışız. Eğer göz atmak isterseniz geçen seneki yazı burada. Tabii bu olaydan sonra dersimizi çıkardık, yapmayız bir daha öyle hatalar korkmayın.

İşte o sebeple değişiklik yapalım istedik

Şimdi de sektörde çok bir yerimiz olduğundan değil de ulaşabildiğimiz insan sayısı arttığından izlenebilir, iddialı olmayan ama eğlenceli bir video hazırlayalım dedik. Biz çekerken çok eğlendik açıkçası, umarım bu kısacık ‘şey’i izlerken de siz eğlenirsiniz.

Biraz ironik oldu, biraz da kendimizi eleştirdiğimiz bir video oldu. Senaryo’da aslında kendi kitlemize sallıyor gibi gözükmüş olabilir diye açıklama yapalım efendim. Aslında size değil, konuyu fazla ciddiye alan kendi halimizle dalga geçiyoruz. Alınmayınız lütfen.

Bu videoda emeği geçenlerin…

Bu videoda fazlasıyla emeği geçen, çok fazla destek olan birçok insan evladı var. Onlara da bir teşekkürü borç biliriz. Tabii 2 tane de Oyungg harici kuruluş var, onları da belirtelim.

Sancar Çidem: Seslendirme.

Yasin Yavuz: Stres çarkı çeviren arkadaş + kurgu.

Sueda Ünlü: Sona aşığı bir kadın oyuncu.

Fahri Mert Merdan: Entelektüel Oyungg okuyucusu.

Eran Küçük: Lider vasfı olmayan adam + kurgu ama daha küçük kurgu.

Yapım Böyle Film ve Marmara Medya Merkezi de büyük destek verdiler filmi ortaya koyma konusunda.

Yukarıdaki kişilerin alayı senaryoya da fikirler kattı, kamerayı tuttu, yorum yaptı. Bu tip şeylerin de hakkı yenmez elbette. Teşekkürler tekrardan. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri video ile baş başa bırakalım, Oyungg youtube’da da aktif olmaya başlıyor bu yüzden kanalımızı takip ederseniz çok seviniriz.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.