Ev / Haberler / Oyungg.com Açıldı
Poster gg

Oyungg.com Açıldı

Türkiye’de habercilik ve eğlence anlayışını bir araya ‘Oyun’ başlığıyla toplamayı hedeflediğimiz projemizi açmış bulunmaktayız. Bu yazıyı okuyacak kadar ilklerinden iseniz sitemizin, kendinizi şanslı ve özel hissedin lütfen. Çünkü amaçlarımızdan bir diğeri ise geniş kitlelere erişmek.

Diğer projelerden ziyade biz ‘niş’ bir gruba, sıkıcı içerikler hazırlamak istemiyoruz. Ateri’den Playstation’a ya da Tek oyunculu oyunlardan tutun da global oyunlara bağlı olan her insanın eğlenebileceği bir platform olmak istiyoruz. Tabi tek bir oyuna odaklı olmadığımız en başta alan adımızdan da belli olsun istedik.

Bizi takip eden, bizimle eğlenen ya da yaptıklarımızı içten içe beğenen insanlardan istediğimiz tek bir şey var. Sosyal ağlarda eğlendiğiniz paylaşımlarımızı sizinde paylaşmanız. İlginizi çeken içeriklerimizi arkadaşlarınıza önermeniz. Bunların herhangi birisini yapamıyorsanız da içeriklerimize yorum bırakmanız bile bizi çok mutlu edecektir. Yaptığımız ya da yapma planı içerisinde olduğumuz çekilişlere, turnuvalara ve diğer etkinliklere katılmanızı da hem bu platformda ki çevrenizi geniş tutmanız için, hemde kendinizi geliştirmeniz için öneriyoruz.

Eran “AramdaJungle” Küçük.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.