Ev / Blog / Oyungg Discord Sunucusu Akşam Oturmaları
Valorant names

Oyungg Discord Sunucusu Akşam Oturmaları

Bu yazı da bizi seven, takip eden ve muhabbetimize bir şekilde dahil olan okurlarımız için. Gelin biraz da sesli muhabbet edelim.

Evet, şaşırtıcı değil. Bizim de bir sesli konuşma adresimiz var sektörün geri kalan kısmının da sahip olduğu gibi. Oyungg Discord Sunucusu aslında şu ana kadar pek çok muhabbete, sohbete ev sahipliği yapmış olmasına rağmen genelde kendi başımıza toplandığımız “Ee hacı, naptın sizin Doblo’yu“dan ileri gitmeyi başaramamıştı. Bunu da bir nebze değiştirmek istiyoruz. Çünkü biliyoruz ki bizi seven ve kemik kitlemizden sayabileceğimiz belli bir okur grubumuz var. Sunucuda bu yazının yazıldığı sıralarda 100 kişi ancak var ve bu kendi kitlemizi düşündüğümüzde gözümüze epey az geliyor.

Oyungg Discord Sunucusu Nelere Ev Sahipliği Yapacak?

Akşam oturmaları diyoruz ama neler olacak bu akşam oturmalarında? Tabii ki tatlı muhabbet, soru cevap ve toplanıp video izlemeler falan olacak. Bunları elbette Twitch vs üzerinden yaptığımız yayınlarla da sizlere sunabilirdik. Fakat şimdilik öyle bir merakımız yok ve bir süre de olmayacak gibi. Dolayısıyla Discord’dayız.

Toplanırız, birileri anılarını anlatır güler eğleniriz. Ne bileyim, çıkacak bir oyunla ilgili güncel muhabbetler ederiz. Dedikodu yaparız. Hatta inanmayacaksınız ama açar oyun falan oynarız yani. Tabii siz ne isterseniz onu yaparız bir de. Ekipten birilerini de davet ederiz, eğlenceli olur. Yani en azından kendi içimizde yaptığımız bu tip olaylarda biz fazlasıyla eğleniyoruz. Okurlarımızla da eğleneceğimizden şüphemiz yok.

Buluşma sistemimiz yok

Maalesef şu akşamlar, şu saatlerde bizi orada göreceksiniz gibi bir sistemimiz yok. Bazen haftada bir, bazen daha sık bir şekilde toplanacağımızı söyleyebilirim yine de. Orada olduğumuzu ve sizi beklediğimizi anlayabileceğiniz iki yol var. Birincisi direkt olarak sunucuya katılıp bildirimleri açmak. Diğeri de instagram adresimizi takip etmek, toplanacağımız zamanlarda hikaye atarak size haber veriyor olacağız.

Bu arada sitede yazılan oyun haberleri falan da direkt olarak buraya linklenerek bırakılıyor olacak yakında sistemi ayarlarsak. Sitemizden daha kolay haberdar olmak için de güzel bir yol olabilir ilerleyen vakitte.

Oyungg Discord Sunucusu sizleri beklemekte, buraya tıklayarak sunucuya katılabilirsiniz. Ha şunu da söyleyelim, bazen insanlar böyle şeylere dahil olurken bi’ utanıp sıkılırlar. Hiç öyle insanlar değiliz. Dilerseniz biz muhabbet ederken gelip mikrofonunuzu kapatıp oturun yanımızda bir süre. Bu söylediğimden emin olunca açarsınız nasılsa.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

4 Yorumlar

  1. muhammed fatih

    beklenen haber geldi <3

  2. Bu Discord grubuna çeki düzen verin hemen! Ne ahlaksız bir yer. İğrenç iğrenç küfürler… Disipline sokun şurayı! Rezillik….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.