Ev / Listeler / Oyunları Bilgisayarda Oynamak İçin 5 Sebep
Valorant names

Oyunları Bilgisayarda Oynamak İçin 5 Sebep

Oyunları Bilgisayarda Oynamak İçin 5 Sebep

Sitemizi takip eden kullanıcıların büyük bir çoğunluğu bilgisayar kullanıcısı, kendinizle iftihar duymanız için güzel bir liste hazırlayalım dedik. Umarız beğenirsiniz. Eğer konsol oyuncusuysanız, listemiz sizleri birazcık soğutabilir haberiniz olsun. Bu arada fanatiklik yapmadığımızı belirtmek istiyoruz, elbette konsollarında iyi olduğu, daha iyi gösterildiği listeler yapılabilir, hatta telefondan oyun oynamanın dahi daha iyi gösterildiği birçok liste yapılabilir, bizim bu listede ki amacımız diğer alanları kötülemekten ziyade, sizleri aydınlatacak, bunu yaparken de eğleneceğiniz bir liste hazırlamaktı.

1. Klavye ve Fare Birçoğumuzun Vazgeçilmezi

Çoğumuz oyun oynamaya bilgisayarlarla başladık, öyle konsol kolları falan pek yaramıyor bizim oyun zevkimize.

2. Alt+Tab var bir kere, tamam mı?

Oyunu oynarken tur geçmesini beklemek sıkıyorsa, bi alt+tab ile çözebiliriz bu sorunumuzu, açar facebook’a bakarız, Teamspeak adresimize kim gelmiş kim gitmiş bakarız mesela.

3. Teknolojinin en ilerisi henüz bilgisayarlar

Grafik kontrol ve karşılaştırmalarında %70 kadar ilerisinde bilgisayarlar diğer platformlara göre (Playstation, Xbox, Mobil)

4. Daha Çok Seçeneğimiz Var

Diğer mecralara ayda yılda bir oyun gelirken, bilgisayarlar oyun tarihinin temel taşları olarak devam ediyor, seçenek diye bir sınır koymaya bile gerek yok aslında.

5. Online Oyunlar

Biliyorum, diğer platformlarda da oyunların birçoğunu çoklu oyuncu şeklinde oynayabiliyoruz, peki en favori oyunlar? Düşünsenize Moba oyunlarını konsoldan oynadığınızı, sanırım midem kalkıyor. (Dota, Lol, CS GO, MMORPG oyunlarının bir çoğu bilgisayar platformunda oynanır yalan mı?)

 

 

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.