Ev / Haberler / Oyunun Yıldızları Kazananları Belli Oldu

Oyunun Yıldızları Kazananları Belli Oldu

Valorant names

Bu yıl ilki düzenlenen ve toplam 15 kategoride oyun dünyasından isimlerin yarıştığı etkinlikte kazananlar belli oldu. Detaylar haberimizde.

Yılın MOBA Yayıncısı

Canberk ‘’Canko’’ Atasev, Furkan ‘’Immortoru’’ Tekeş, İslam ‘’Ramus53’’ Ekşi, Levent ‘’Levo’’ Balım, Muhammed ‘’Theokoles’’ Işık ve Berke ‘’Thaldrin’’ Demir arasında geçen mücadelenin galibi Furkan ‘’Immortoru’’ Tekeş oldu.

Yılın Espor Sunucusu


Christopher Leo Willekens, Enes ‘’Henezini’’ Tekir, Canberk ‘’Canko’’ Atasev, Can ‘’Scarlet’’ Çaldıran, Bora ‘’JabbaBC’’ Canbula ve Kürşad Demirer gibi isimlerin yer aldığı kategoride ödüle uzanan isim Can ‘’Scarlet’’ Çaldıran oldu.

Yılın Espor Takımı

Dark Passage, Royal Bandits, Bahçeşehir Suppermasive, 1907 Fenerbahçe Espor, Galatasaray Espor ve Bursaspor Espor gibi birbirinden başarılı takımların yarıştığı bu kategoride ödülü Royal Bandits kucakladı.

Yılın Esporcu Adayları

Cem Bölükbaşı, İsmaşl Can ‘’XAntares’’ Dörtkardeş, İsmail Can ‘’Isopower’’ Yerinde, Kaan ‘’Fujitora’’ Çekli, Berkay ‘’Zeitnot’’ Aşıkuzun ve Emre ‘’Refl7ction’’ Delikara gibi isimlerin yer aldığı kategoride ödüle uzanan isim Berkay ‘’Zeitnot’’ Aşıkuzun oldu.

Yılın Gizli Kahramanı

Lorekeeper, Jagerman, E-Sporkolik, Gazi Üniversitesi Elektronik Sporlar Topluluğu ve Burak Çatı arasındaki mücadelenin galibi yaptıkları işler ve GÜESTGO gibi muazzam bir etkinliği bizlerle buluşturan Gazi Üniversitesi Elektronik Sporlar Topluluğu oldu.

Yılın Oyun İçerikli Youtube Kanalı

Pintipanda TV, Easter Gamers TV, Multiplayer, Sesegel, Alper Biçen ve Enis Kirazoğlu gibi alanında oldukça başarılı isimler arasında geçen zorlu oylama sürecinden Pintipanda TV galip ayrıldı.

Yılın Battle Royale Yayıncısı

Cem ‘’Mithrain’’ Karakoç, Ferit ‘’WTCN’’ Karakaya, Yağız Efe ‘’10000Days’’ Vardarbaş, Batuhan Büyükakkan, Emre ‘’Refl7ction’’ Delikara ve Şahin ‘’H3X’’ Latifi gibi isimlerin yarıştığı kategoride ödülün sahibi Cem ‘’Mithrain’’ Karakoç oldu.

Yılın FPS Yayıncısı

Cem ‘’Mithrain’’ Karakoç, Bora ‘’Jabbabc’’ Cunbula, Cantuğ ‘’Unlost’’ Özsoy, Ferit ‘’WTCN’’ Karakaya, Gökay ‘’Tecone’’ Gökay ‘’tecoNe’’ Noğayer ve Berk ‘’RIP’’ Tepe arasında geçen mücadelede ödüle uzanan isim, Ferit ‘’WTCN’’ Karakaya oldu.

Oyun Dünyası Hizmet Onur Ödülü

Bu özel kategoride ödülün sahibi olan isim ise ByNoGame CEO’su Murat Kömürcü oldu.

Yılın Farklı Oyunlar Yayıncısı

Volkan ‘’Grimnax’’ Yıldız, Batu ‘’Videoyun’’ Bozkan, Tuna ‘’PintiPanda’’ Akşen, Ahmet ‘’Jahrein’’ Sonuç, Necati ‘’Zeeoon’’ Akçay ve Şükrü ‘’Uthenera’’ Şentürk arasında geçen oylamada ödülün sahibi Volkan ‘’Grimnax’’ Yıldız oldu.

Yılın Yükselen Yayıncısı

can sungur

Kaan ‘’Elwind’’ Atıcı, Tuğkan ‘’Elraen’’ Gönültaş, Şükrü ‘’Uthenera’’ Şentürk, Can ‘’CS’’ Sungur, İslam ‘’Rammus53’’ Ekşi, Gözde ‘’Miafitz’’ Demiral gibi başarılı isimlerin arasında ödüle uzanan Can ‘’CS’’ Sungur oldu.

Yılın Yaratıcı İçerik Yayıncısı

Ahmet ‘’Jahrein’’ Sonuç, Can ‘’CS’’ Sungur, JTGTV, Bosslayf, Zafer Emre ‘’Zeusidiouss’’ Ürük ve Tuğkan ‘’Elraen’’ Gönültaş’ın aday olduğu kategoride ödülün sahibi Bosslayf ekibi oldu.

Yılın IRL Yayıncısı

kendine müzisyen

Kemal Can ‘’KendineMüzisyen’’ Parlak, Tuğkan ‘’Elraen’’ Gönültaş, Ahmet ‘’Jahrein’’ Sonuç, Can ‘’cs’’ Sungur, Şükrü ‘’Uthenera’’ Şentürk ve Turgut Uç’un aday olduğu kategoride ödüle uzanan isim Kemal Can ‘’KendineMüzisyen’’ Parlak oldu.

Yılın Kadın Yayıncısı

İrem Öz – Nur Ergezer ‘’Ruthless Ladies’’, Pelin ‘’Pqueen92’’ Baynazoğlu, Gözde ‘’Miafitz’’ Demiral, Figen ‘’Fionamed’’ Örtün, Kübra ‘’Mirandakerry’’ Çamlıbel ve Eylül Adıgüzel gibi isimlerin arasından ödülü kucaklayan isim Gözde ‘’Miafitz’’ Demiral oldu.

Yılın Erkek Yayıncısı

Cantuğ ‘’Unlost’’ Özsoy, Ahmet ‘’Jahrein’’ Sonuç, Ferit ‘’WTCN’’ Karakaya, Cem ‘’Mithrain’’ Karakoç, Kemal Can ‘’KendineMüzisyen’’ Parlak, Tuna ‘’PintiPanda’’ Akşen’in aday olduğu kategoride kazanan Ahmet ‘’Jahrein’’ Sonuç oldu.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.