Ev / Haberler / Pacific Rim Uprising Filminin Fragmanı Yayınlandı

Pacific Rim Uprising Filminin Fragmanı Yayınlandı

Bakalım Pacific Rim Uprising ilk filmi kadar beğeni toplayabilecek mi?

İlk film olan Pacific Rim gerek IMDB gerekse diğer platformlar tarafından beğenilmiş bir Bilim Kurgu filmiydi. 2013 yılında yayınlanan film 7 üzeri Imdb puanı ile dikkat çekmeye devam ediyor. Eğer izlemediyseniz bir göz atmanızda fayda var, güzel vakit öldürebilirsiniz. Yeni film ise 23 Mart 2018 tarihinde salonlarda yerini alacak. Pasific Rim Uprising filminde yönetmen koltuğu yeniden Guillermo del Toro tarafından kapılmış. Bakalım yönetmen bu filmde bizlere neler sunacak.

Yayınlanan fragmandan bahsetmek gerekirse bol bol Aksiyon gördüğümüzü belirtebiliriz. Fragman 2 dk uzunluğunda, filmden çok fazla spoiler vermiyor gibi. En azından hikayesi için bunu söylemek daha kolay diyebilirim. Merakla bekliyoruz, fragman için şimdiden iyi seyirler! Diğer Sinema Haberleri için kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayın!

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Oyunlara Sega'nın ev tipi 'atari'leriyle başlamış olan 21 yaşında bir öğrenci. Oyungg projesinde yönetici olarak yer alıyor ve Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor.

Buna da bak!

Steam’de KDV Uygulaması Başladı, Oyuncular Şaşkın

Steam’e KDV Geldi, Oyuncular Şaşırıyor Dünyanın en büyük video oyun platformu Steam’de artık KDV uygulaması …

One comment

  1. Sonunda sinemaya götürecek bir film

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir