Ev / Haberler / Paladins Lex Güncellemesi!
Poster gg

Paladins Lex Güncellemesi!

Geçtiğimiz hafta oyuna katılan Lex’i deneme fırsatı bulduk ve görüşlerimizi sizlere aktaralım dedik. Bakalım Paladins oynarken daha ne kadar sinir krizi geçireceğiz!

Yeni karakter pata küte sıkmasıyla bir hayli can sıkıcı. Eğer rakipse tabi… Meave karakterine sinirlenirken birden Rex in bu vuruşları hoş olamamakta. Sonuçta Meave hem en hızlı hem de bir kere de 900 gibi bir vuruşla seni yerle bir eden bir karakter. Lex’e dönersek: Her 0.7 sn de bir 700 hasar vermek ve silah sekmesi olmadan Paladins oyuncuları için çileden başka bir şey değil.

İntikam moduyla kim seçilirse onu vurunca ekstra para kazanıyorsun. Takip peşinde yeteneğiyle de ard arda atış yapıyor bir diğeri ‘Flanker’ yani çevrele; şampiyonlarının ana özelliği kaçışı barındırıyor. Ultisi kanun denilen yetenek; burada %60 dan az canı olanları öldürüp fazla olanlara ise 600 hasar veriyor. Ve bu yan yana olan hedefler de aynı anda önünde sadece bir tane varsa birine etki etmesini sağlıyor. Karakter fazla hızlı olmasa da kartlarla bu bayağı sağlanmış. Şuan oyuncular tarafından seviye yükseltmek için kapışılan bir şampiyon, bu şampiyonla Androxus’un pabucu dama atılabilir. Karakterin amacı ise “Bir hedefi ne kadar kısa sürede öldürülebiliyorsa o kadar hızlı öldür!”

Hakkında Sueda Ünlü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.