Ev / Haberler / Paypal Alternatifi Oyunlarda Ödeme Yapma Yöntemleri

Paypal Alternatifi Oyunlarda Ödeme Yapma Yöntemleri

Paypal Alternatifi Oyunlarda Ödeme Yapma Yöntemleri

Paypal geçtiğimiz haziran ayında Türkiye’den çekilme kararı almıştı. Tabi birçok sektör bu büyük sistemin çekilmesinden dolayı hasar gördü. Bunlardan bir diğeri de oyuncular. 18 yaşından küçük oyuncuların birçoğu Paypal kullanıyorlardı ve ön ödemeli olduğu için hiç sorun yaşamadıkları bir sistem vardı ortada. Üzerinden biraz süre geçmiş olsa da henüz ne yapabileceğini bilmeyen oyuncular için birkaç yol önerdiğimiz bir haber hazırlayalım dedik. Umarız işinize yarar. Eğer bildiğiniz farklı yollar varsa lütfen bizimle yorumlarda paylaşın, belki yorumlarınız sayesinde işini halleden insanlar olabilir.

Bizim önereceğimiz yolların hepsi az çok aynı işlevi, aynı yollarla gören yollar. Fakat yine de dilerseniz araştırarak, ne kadar pay kestiklerini falan inceleneleyebilirsiniz. Muhtemelen kendi sitelerinde gerekli bilgilere erişim vardır. Payoneer, Skrill, BKM Express, Payza ve WebMoney sizin işlerinizi kolayca halledebileceğiniz, çalışma mantığı PayPal’a benzeyen diğer ödeme yolları. Fakat olabilecek ve yaşanabilecek sorunlardan uzak kalmak istiyorsanız bir Türk markası olan BKM Express’i tercih edebilirsiniz. Diğerlerinden ziyade, Türkiye için kapanma riski çok daha azdır.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Oyunlara Sega’nın ev tipi ‘atari’leriyle başlamış olan 21 yaşında bir öğrenci. Oyungg projesinde yönetici olarak yer alsa da aslında bir Team R! yazarı.

Buna da bak!

Overwatch’ın Yeni Yıl Etkinliği Başladı

Özel günleri kutlamayı hiç ihmal etmeyen Blizzard, Overwatch yeni yıl etkinliğini oyuna ekledi. Tüm detaylar …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir