Ev / Haberler / Peaky Blinders Yeni Sezon Yayın Tarihi Açıklandı

Peaky Blinders Yeni Sezon Yayın Tarihi Açıklandı

Valorant names

BAFTA ödüllü İngiliz dizisi Peaky Blinders’ın merakla beklenen yeni sezon yayın tarihi açıklandı. Detaylar haberimizde.

2013 yılında yayın hayatına başlayan İngiliz dizisi Peaky Blinders, gerek kadrosunda bulunan isimlerle (Cillian Murphy, Paul Anderson, Arthur Shelby, Helen McCrory, Tom Hardy,Sophie Rundle ), gerek hikayesiyle (Steven Knight) son dönemlerin en çok konuşulan dizilerinden biri olan BAFTA ödüllü dizinin konusunu kısaca anlatacak olursak: Birinci Dünya Savaşı sonrasında İngiltere’de var olan gerçek bir çeteyi anlatan suç-drama dizisi, Birinci Dünya Savaşı sonrası İngiltere’yi oldukça realistik bir biçimde anlatan dizinin odağında Peaky Blinders adlı suç çetesi var. Birmingham halkı tarafından korkuyla anılan çetenin bir soygunu sonrası şehre yeni bir müfettiş gelir ve olaylar gelişir.

İlk dört sezonuyla seyircinin beğenisini toplayan dizinin beşinci sezonu hayranları tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Geçtiğimiz günlerde açıklanan habere göre Peaky Blinders’ın yeni sezonu 25 Ağustos’ta seyircilerle buluşacak.

Ayrıca dizinin yeni sezonuna ait yeni görseller de yayınlandı. Çok konuşulacak gibi gözüken yeni görsellerde Cillian Murphy’i görüyoruz. Sinema haberlerimizin devamı için bizi takip etmeyi unutmayın.

 

 

Hakkında Berfin Ergin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.