Ev / Haberler / Pes 2018 Yolda, İşte Trailer’ı
Poster gg

Pes 2018 Yolda, İşte Trailer’ı

Ses soluk çıkmaz oldu derken Pes 2018’in aramızda yer alacağı kesinleşti ve video ile garantilendi!

Piyasada geri kaldıktan sonra ortalardan kaybolan ve büyük güçlüklerle geliştirilen Pes 2018‘in trailer videosu yayınlandı. Konami zirveye yeniden oturma planlarında orası belli, fakat bu kadar uzun bir aranın ardından oyuncuların kalbine oturabilecek mi bilmiyoruz açıkça söylemek gerekirse. Zaten videoyu izlediğinizde farkedeceksiniz, tam bir hasret giderme ve “Alemin hızlı delikanlısı evine döndü!” tarzında bir video ile karşımıza çıktı oyun.

Kendi döneminde maalesef EA‘nin karşısında ekonomik olarak direnememişti Konami. Proje bu yüzden bir süre rafa kaldırılmıştı. Tabii bunun en büyük sebeplerinden birisi, zirvedeyken dahi korsan oyunların daha çok kullanılmasıydı. Playstation 4 ile birlikte bu sorun da kısmen aşıldı tabii. Neyse, lafı daha çok uzatmayalım. İyi seyirler. Trailer hakkında görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

 

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.