Ev / Haberler / PES 2019 Çıkış Tarihi Açıklandı ve İlk Fragman Yayınlandı!
Valorant names
pes 2019 TR
"

PES 2019 Çıkış Tarihi Açıklandı ve İlk Fragman Yayınlandı!

PES 2019’un çıkış tarihi sonunda açıklandı. FIFA’nın piyasaya koyduğu yedi yıllık ambargoyu bitirecekmiş kadar iddialı konuşan geliştiriciler bakalım gerçekten haklılar mı?

PES 2019’un ilk fragman tarihini önceden de Real Madrid – Barcelona maçındaki reklam panosunda 9 Mayıs olarak görmüştük ve zamanı gelince bu fragman yayınlandı. Oyunun çıkış tarihi ise videoda Amerika için 28 Ağustos, Avrupa için ise 30 Ağustos olarak açıklandı. Bu tarihler genelde Eylül ayı ortasında çıkan bir seri için biraz erken oldu. PES’in resmi Twitter hesabında paylaşılanlar ise sadece fragmandan ibaret değil, oyundaki bazı yeni özellikleri ve 4K görüntüleri de size sunacağız. Öncelikle oyunun ilk fragmanıyla başlayalım, kendisini alt taraftan izleyebilirsiniz.

Twitter’da paylaşılanlara göz atalım biraz da. Bakalım PES 2019’daki yenilikler nelermiş?

PES 2019 Yeni Özellikler

Fark Edilebilir Yorgunluk

“#PES2019, yıldız oyuncuları kullanma stilinizi bir daha gözden geçirmenizi sağlayacak ve oyuncularınızın performansına etki edecek olan yorgunluk özelliğiyle geliyor. Artık koşma tuşuna abanmak yok!”

Yani KONAMI abimiz diyor ki artık öyle basıp gidemeyeceksiniz, oyuncularınız yorulacak ve bu yorgunluk performanslarına da yansıyacak.

Karlı Hava

“Siz istediniz, biz getirdik. #PES2019’da kar geri dönüyor.”

Lisans Problemi Çözüldü

Takımların orijinal isimlerini lisans sorunundan dolayı kullanamayan PES, bu sene bu sorunu da çözdü. İlgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

 

Sizce bütün bu yenilikler PES’in FIFA kalitesine çıkmasına yeterli olacak mı? Özlediğimiz rekabet geri gelecek mi? Düşüncelerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın, hepinize iyi oyunlar.

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir Yorum

  1. Pes çıkmayı bıraktığında ben de futbol oyunlarını oynamayı bırakmıştım. Belki PES 2019 ile ben de geri dönerim, güzel haberler bunlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.