Ev / Haberler / Player Unknown’s Battlegrounds Çöl Haritası Görücüye Çıkacak

Player Unknown’s Battlegrounds Çöl Haritası Görücüye Çıkacak

Valorant names

Player Unknown’s Battlegrounds, son zamanlarda gördüğümüz en başarılı Erken Erişim oyunlarından biri. Gerek sürekli büyüyen oyuncu sayısı olsun, gerek sürekli eklenen yeni silahlar ve özellikler olsun gayet emin adımlarla yoluna devam ediyor PUBG. Uzun zamandır bahsi geçen Çöl haritası ise önümüzdeki günlerde görücüye çıkacak.

Bu yıl 7 Aralık‘ta gerçekleşecek olan “The Game Awards“da ilk kez kendini gösterecek olan çöl haritası, yeni birçok özellik içerecek. Etkinliğin sunucusu olan Geoff Keighley tarafından twitter üzerinden haritanın etkinlikte ilk gameplay’i olacağı duyruldu. Eklenecek özellikler arasında ise KillCam bile var.

Daha önce yeni haritanın fotoğrafları paylaşılmıştı fakat bu etkinlikle birlikte ilk kez gerçek oyuncuları haritada oynarken göreceğiz.

Player Unknown’s Battlegrounds an itibariyle 20 milyon satış sayısını geçti ve ayrıca yaklaşık 2.500.000 kişiyle Steam’de açık ara en çok oynanan oyun.

 The Game Awards 7 Aralık’ta Youtube üzerinden izlenebilecek. Eğer oyuna sahip olmak isterseniz mağaza sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Çöl haritasını heyecanla bekliyoruz.

Hakkında Kayra Tokgöz

Doğduğundan beri elinden bilgisayarı bırakamış bir insan evladı. Bırakmaya da çok niyeti yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.