Ev / Haberler / Playerunknown’s Battlegrounds Online Rekorunu Kırdı!

Playerunknown’s Battlegrounds Online Rekorunu Kırdı!

Son zamanlarda Twitch ve Youtube‘u işgal eden Playerunknown’s Battlegrounds oyunu online rekorunu kırarak, tam tamına 500,000 oyuncuya ulaştı.

Steam‘de Dota 2‘den sonra online rekoru artık Playerunknown’s Battlegrounds oyunun’da. PUBG, oyunun düzenini bozan oyuncularla ilgilendiği için birinci sıraya yükselmiyor olabilir. Her geçen gün oynama sıklığı artan ve sorunları çözülen oyun hızlıca gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Bu olaydan sonra PUBG yapımcıları Twitter üzerinden bir teşekkür mesajı yazdı.

Bu fotoğrafı paylaştı ve

“We just broke 500K! Thank you all so very much for your continuing support! <3 (“Az önce 500K rekorumuzu kırdık! Bizi sürekli desteklediğiniz için teşekkür ederiz! <3”)  dedi.

Twitch‘de WtcNN, ZeoNNN, PBY KAPTAN gibi Türk yayıncılarının bolca çektiği oyun sevilerek oynanmaya devam ediyor.

Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim.Yorum atarak bana destek olabilirsiniz.

İyi Oyunlar OyunGG ailesi!

 

Hakkında Zekican Aydın

17 yaşındayım İstanbul'da Eyüp Sultan'da yaşıyorum. Beyoğlu'nda, Galata Mesleki ve Teknik Anadolu lisesinde Bilişim bölümünde okuyorum. Oyungg.com'da editörüm ileride Oyungg projesinde ofis tarzında çalışmak istiyorum.

Buna da bak!

Uluslararası Milyonluk PUBG Turnuvası Başlıyor!

Berlin Mercedes-Benz Arena’da başlayacak olan 1 Milyon dolarlık dev PUBG Global Invitational 2018 turnuvası 27 Temmuz’da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir