Ev / Haberler / PlayerUnknow’s Battlegrounds Yeni İsim ile Geliyor!
Valorant names

PlayerUnknow’s Battlegrounds Yeni İsim ile Geliyor!

PlayerUnknow’s Battlegrounds oldukça uzun bir isim değişikliğine gidiyor. Detaylar haberimizde.

Çıkış yaptığı andan itibaren oyuncular tarafından oldukça sevilen ve her geçen gün popülaritesi artan oyun Playerunknown’s Battlegrounds radikal bir karara imza atıyor. 23 Mart 2017’de çıkışını gerçekleştiren ve hala erken erişimde olan oyun bunlara rağmen oldukça iyi bir başarı yakalamış durumda. Steam’de aylardır en çok satan oyun listesinin bir numarası olan oyun geçtiğimiz günlerde Dota 2’ye ait olan en çok eş zamanlı kullanıcıya sahip oyun rekorunu kırarak Valve’in popüler oyununu koltuğundan etmişti.

Yakın zamanda konsol platformunda da göreceğimiz oyunun yapımcıları radikal bir karar alarak isim değişikliğine gitmeye karar verdiler. Ortaya atılan iddialara göre oyunun ismi PlayerUnknown’s Battlegrounds: The Ultimate Life & Death Fight olarak değiştirilebilir. Bu isim değişikliğinin oyunun konsol platformuna çıkışı ile birlikte resmiyet kazanması bekleniyor.

Geliştiricilerin oyunun hafızalara kazınmış isminde neden değişikliğe gitme ihtiyacı hissettikleri ise merak konusu. Ancak bunun oyunun popülerliğine zarar vermeyeceği kesin. Adını neredeyse şimdiden oyun dünyasının efsaneleri arasına yazdırmış oyunun yeni ismine oyuncuların ne tepki vereceği ise şimdilik merak konusu.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Şimdiden neredeyse bir kült haline gelmiş PUBG isminin değişmesi mantıklı mı? PlayerUnknow’s Battlegrounds yeni isim ile benimsenecek mi yoksa oyun PUBG adıyla anılmaya devam mı edecek? Yorumlarda fikirlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Oyun dünyasındaki diğer gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılmayı unutmayın.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.