Ev / Haberler / Teknoloji Haberleri / Playstation 4 Slim’in Türkiye Fiyatı Belli Oldu
Poster gg

Playstation 4 Slim’in Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Playsation 4 Slim’in Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Oyun konsolu dünyasının en önde gelen isimlerinden olan Playstation ve Xbox arasında rekabet sürmeye devam ediyor.Microsoft’un Xbox One S’i ve Project Scorpio’yu duyurması ile birlikte atağa geçme sırasının kendisinde olduğunu düşünen Sony Playstation 4 Pro ve Sony Playstation 4 Slim’i piyasaya sürdü.

4K destekli oyun konsolu serisi olan Playstation 4Pro ve Playstation 4 Slim tanıtılırken fiyatları hakkında bilgi verilmesine rağmen Sony Playstation 4 Pro’nun ülkemize geliş tarihi ile ilgili herhangi bir bilgi verilmedi.

PS4+Pro+gallery+14

Sony’nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre yeni ince oyun konsolu olan Playstation 4 Slim’in Türkiye satış fiyatının 500 gb lık modelleri için 1299 tl olarak belirlendiği belirtildi.Ayrıca bu yeni üretim ps4 modelleri ile birlikte eski ps4 modellerinde de indirime gidildi.Bu indirimleri aşağıdan takip edebilirsiniz.

Ps4 8gb DDR 5 rame sahip olmasıyla ne kadar güçlü olduğunu ortaya koyuyor olmasına rağmen son çıkan slim ve pro ile birlikte fiyatı düşen ürünler şu şekilde:

500gb lık ps4 1499’tan 1299’a düştü
1 tb lık modelleri ise 1699’dan 1499’a düştü.
1 tb lık özel kasa modelleri ise 1849’dan 1649’a düştü.

Hakkında Halfboss

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.