Ev / Haberler / PlayStation 5 Hakkında MediaMarkt Bilgi Paylaştı
Poster gg

PlayStation 5 Hakkında MediaMarkt Bilgi Paylaştı

PlayStation konsolları hepimizin severek oynadığı ve Sony firmasının kendini iyi bir şekilde lanse ettiği, oyun dünyasına etkisi büyük olan cihazlar olarak hayatımızda olmaya devam ediyor. Konsolun yeni sürümü PlayStation 5 ile ilgili bir sızıntı da uzun zaman sonra elimize ulaştı.

ps 5 wp

 

Sony en son PlayStation cihazını 15 Kasım 2013 tarihinde duyurmuştu. PlayStation 4 epey ilgi gördü ve satışları gayet iyi ilerledi. Ta ki şu zamana kadar yeni bir PlayStation haberi hiç medyaya yansımamıştı. Şirket ne kadar bu konuda çalıştığını söylese de bilgi yoktu. MediaMarkt resmi İsveç sayfası PlayStation 5 hakkında beklentileri karşıladı. Yanlışlıkla paylaşılan ön sipariş sayfası oyuncuları mutlu etti. Yeni PlayStation, süper hızlı SSD depolaması, AMD ekran kartı ve işlemcisi Benchmark sonucuyla herkesi tatmin etti. Tüm özellikler böyle olduğunda fiyatı merak etmemek elde değil. 1050$‘a tekabül eden fiyatı almak isteyenleri korkutmaya yetti.

PlayStation 5

6 sene öncesinde 399$ fiyatla satışa sunulan PlayStation 4 konsoluna nazaran çok büyük fiyat farkıyla gelecek olan cihazın fiyatının piyasaya sürülmeden düzenleneceği haberi de hemen ardından geldi. Bu yüksek fiyatın geçici olacağını bilmek bir nebze içimizi rahatlattı.

Umarız ki beklenen bu “rüya konsol” hem fiyat hem de performans olarak tatmin edici olur. Güncel teknoloji gelişmelerinden haberdar olmak isterseniz bizi takipte kalmayı unutmayın 🙂

 

Hakkında Almina Kahyaoğlu

MMORPG hayranı ve sanırım oyungg yazarı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.