Ev / Haberler / Playstation Plus Mart Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı
Poster gg

Playstation Plus Mart Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı

Playstation Plus sahipleri her ay 2 oyunu ücretsiz edinip, oynayabiliyorlar. Mart oyunda hangi oyunların ücretsiz olacağını merak eden Playstation Plus kullanıcıları için harika haberlerimiz var. Sony, geçtiğimiz ay Hitman ve For Honor oyunlarıyla PS Plus kullanıcılarının kalbini çelmişti. Fakat bana soracak olursanız bu ay oldukça eğlenceli geçecek gibi. Çünkü bu ay PS Plus sahipleri bir efsanenin yenilenmiş halini tamamen ücretsiz bir şekilde oynayabilecekler. 

Bu Ay Hangi oyunlar Ücretsiz?

Haberimizin başında da belirttiğimiz gibi bu ay pek çok oyuncuyu mutlu edecek bir oyun var. Sinematik oynayışıyla sürekli kendini tekrarlayan FPS türüne yeni bir soluk getiren, oyun dünyasını baştan aşağı değiştiren efsane oyunun grafikleri tamamen yenilenmiş hali Call of Duty Modern Warfare Remastered, Şubat ayında ücretsiz oynanabilecek. Ayrıca The Witness oyunu da Playstation Plus kullanıcılarının hizmetine sunuldu. The Witness oyununa bakacak olursak, bulmaca türünde hatırı sayılabilecek bir yere sahip ve gayet başarılı bir oyun olarak gözümüze çarpıyor.

Daha fazla oyun haberi için Twitter adresimizi takip etmeyi unutmayın, iyi oyunlar!

Hakkında Emre Çakıcı

Kendimi bildim bileli oyun oynuyorum. Bu nedenle ilerde bu sektörde çalışmak en büyük hayalim. Şu an Oyungg.com'da yazarlık ve sosyal medya editörlüğü yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.