Ev / Listeler / Popüler Overwatch Çiftleri

Popüler Overwatch Çiftleri

Valorant names

Gün 14 Şubat olunca ben de boş durmak istemedim ve sizler için Overwatch evrenindeki en popüler çiftleri derledim. Yalnız baştan uyarmakta fayda var, bu çiftlerin hiç birisi Blizzard tarafından resmileştirilmiş çiftler değil. Bunları sizler için hayran sayfaları ve forumlardan derledim. Keyifli okumalar.

Pharah ve Mercy

Bu ikiliyi en güzel anlatan söz muhtemelen ‘’havada aşk kokusu var’’ olacaktır. Mercy ve Pharah uyumu oyun içinde de kendini belli ederken hayranların dikkatinden de kaçmamış elbette.

Lucio ve D.va

Bu iki genç karakterimiz adeta birbirleri için yaratılmışlar. Blizzard’da bizler gibi düşünüyor olacak ki oyunda ikili arasında geçen diyaloglara bu teorimizi destekleyecek içerikler eklemiş. Bakarsınız oyunun ilk resmi çifti olurlar?

Ana ve Reinhardt

Overwatch ekibinin en eski isimlerinden olan bu ikili hem yaş hem de karakter itibari ile birbirleri ile çok uyumlular. Birbirleri ile gayet iyi geçinen bu ikili için teoriler üretilmesi de kaçınılmaz tabi. Hatta Pharah karakterinin babasının Reinhardt olabileceği bile konuşuluyor. Ne dersiniz? İhtimal var mı?

Tracer ve Widowmaker

Birbirine taban tabana zıt iki karakter. Üstelik de düşmanlar. Ama ne derler bilirsiniz, zıt kutuplar birbirini çekermiş. En büyük aşklar kavga ile başlar demiş miydik peki?

Soldier 76 ve Reaper

Zıt kutuplar birbirini çeker sözünün kanıtı olan bir çiftimiz daha. Eskiden iki yakın arkadaş olan karakterlerimiz şimdi birbirlerinin en korkunç düşmanları. Ama bu hayranları onları çift olarak görmekten alıkoymamış.

Bastion ve Orisa

Kim demiş robotlar aşık olamaz diye? Bu iki sevimli robotumuz birlikte çok tatlı bir çift oluyorlar. Konuşkan Orisa ve suskun Bastion tam olarak birbirlerini tamamlıyorlar.

Mercy ve Genji

Mercy uzman bir doktor, bunu hepimiz biliyoruz. Peki Genji’yi hayata döndürenin Mercy olduğunu kaçımız biliyoruz? Bu olay oyunun hikayesinde önemli bir yer tutuyor. Tam da bu sebepten aralarında su götürmez bir çekim olduğu kesin gibi.

Mei ve Junkrat

Sevimli mi sevimli Mei ve psikopat Junkrat… Çok alakasız görünüyorlar değil mi? Değil işte. Gönül bu, ferman dinlemiyor sonuçta. Mei ve Junkrat hayranlar tarafından en çok birbirine yakıştırılan karakterlerden.

McCree ve Hanzo

Kadınların kalplerini eritebilecek kadar yakışıklı iki karakter. Ancak hayranlar tarafından birbirlerine layık görmüşler. Bize de içimiz acıyarak paylaşmak düşer.

Bonus – Genji ve Health Pack

Genji oynamanın yazısız kurallarından biri de sürekli ”i need healing” diye spam yapmaktır. Bunun yerine Genji oyuncularına Health Pack peşinde koşmalarını öneriyor, Mercy oyuncularına da sabır diliyoruz.

Sizler bu çiftler hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bizlerle paylaşın. Ayrıca oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.