Ev / Listeler / Profesyonel Oyuncu Olmak İçin 5 Sebep
Poster gg

Profesyonel Oyuncu Olmak İçin 5 Sebep

Profesyonel Oyuncu Olmak İçin 5 Sebep

Hepimiz oyun oynuyoruz, bizi bu sitede bir araya getirende zaten oyunları sevmemiz. Oyun oynamak çoğumuza göre Dünya’nın en zevkli aktivitesi. Peki oyun oynamak mesleğiniz olsun istemez miydiniz? Sanırım hepimiz daha iyi oynayıp e-spor oyuncularının yerinde olmayı isterdik. İşte bu yazı, bu söylediğimizi kabul etmeyecekler için hazırlandı. E-spor oyuncusu olmayı istemeniz için en güzel sebepleri listeledik ve emin olun onlar anlatsa daha birçok güzel yanını sayabilirler bu işin.

1. Sevdiğiniz işi yapıyor olmak.

Birçok oyuncu, oyunları hobi olarak görür, ne kadar severlerse sevsinler, bu iş onların geçim kaynağı değildir. Peki öyle olsa nasıl olurdu, sırf çok eğlendiğiniz bir şeyi iyi yapıyorsunuz diye para kazansanız mesela? Harika değil mi?

2. Çevrenizde ki herkes kafa dengi.

Çevrenizde ki herkesle en büyük ortak noktanız, en çok zevk aldığınız şeyin aynı olması, daha iyi bir arkadaşlık şekli olabilir mi?

3. Hem ünlüsünüz, hemde değil.

Sadece kendi kategorinizi seven insanlar sizi ünlü birisi olarak görüp saygı gösteriyor. Böylece ünlüler gibi sıkıntı yaşamadan da gururlanabiliyorsunuz. Başınızın etini yiyen magazinciler yok mesela. (En çok bundan yakınırlar)

4. Genç yaştan kariyer planınız hazır.

Oyunculuğa genç yaşta başladığınızı düşünün. 30 yaşına geldiğinizde belki artık refleksleriniz o kadar iyi olmayacak ama sektörde geçirilen onca yıldan sonra, farklı yerlerden devam edebileceksiniz. (Maç yorumculuğu, takım koçluğu, yayıncılık, editörlük… Say say bitmez)

5. Uluslararası başarılar elde etme şansı.

Masa başı çalışan bir memur olduğunuzu düşünün, en fazla ne katabilirsiniz ki? Fakat ülkenizi yurt dışında temsil eden bir e-sporcuysanız, hem ülkenizi temsil edersiniz, hemde uluslararası bir saygı görmeye başlarsınız.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.