Ev / Haberler / Ps 4 Pro Duyuruldu
Poster gg

Ps 4 Pro Duyuruldu

Ps 4 Pro Duyuruldu

Newyork’ta düzenlenen The Playstation Meeting sürerken, herkesin adını Playstation Neo olarak beklediği konsol Playstation 4 Pro adı ile duyuruldu. Tabi kullanıcıların aklında merakla beklediği birçok soru var çünkü cihaz sanal mecralarda 8 çekirdekli, jaguar işlemciler ile birlikte gelecek şeklinde konuşulmuştu. Tabi PS bu konuda böyle bir değişikliğe gitmemiş, tabi ki farklılıklar var ama insanları ellerindekini bıraktırıpta, Pro hevesiyle doldurur mu bilinmez açıkçası.

Ps 4 Pro’nun en büyük kozu oyunlar 4k şekilde, 1080p ve 60 FPS olarak sorunsuzca oynatması. Grafik severler için vazgeçilmez olacağı söyleniyor. Tabi bir bilgisayar fanı olarak, ‘biz çoktan geçtik dostum o moda’ kafasındayım ben biraz.

Playstation 4 Pro yurt dışında 399$ etiketi ile 10 Kasım’da satışa çıkacak. Tabi Türkiye’de ne zaman, ne kadar bir fiyatla satılır bilinmez. Şahsen 1500 TL verip, 1200 TL’ye aldığım PS 4’ümü sattıracak bir ürün olarak görmüyorum, fakat pazar açısından güzel haberler bunlar. Yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.