Ev / Haberler / PS Plus 2019 Ağustos Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı

PS Plus 2019 Ağustos Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı

Poster gg

PS Plus abonelik sistemi, Playstation oyuncularına sunduğu avantajların yanında her ay ücretsiz oyunlar da veriyor. Her ay iki oyun sisteme abone olanlara ücretsiz olarak sunuluyor ve kullanıcılar bu oyunları bir ay boyunca oynayabiliyorlar. Sony, Temmuz ayında Pes 2019 ve Horizon Chase Turbo oyunlarını kullanıcılarına sunmuş ve aboneleri bir hayli sevindirmişti.  

PS Plus Ağustos 2019 Oyunları

Ağustos ayında bir yarış oyunu, bir de pek çok oyuncunun bildiği bir gizlilik, shooter oyunu var.

Haberdeki önemli detayları görsel yol ile özetlemek.

Fütüristik bir yarış oyunu serisi olan Wipeout serisinin, Wipeout 2048 ve Wipeout HD oyunlarını barından koleksiyon paketi, Wipeout Omega Colleciton ve İkinci Dünya Savaşında geçen Sniper Elite serisinin son oyunu Sniper Elite 4 var.

Temmuz ayındaki gibi iddialı oyunlar olmasa da türü seven oyuncular Ağustos ayında mutlu olacak gibi gözüküyor.

Bu iki oyun 6 Ağustos’tan itibaren 2 Eylül tarihine kadar PS Plus kullanıcıları tarafından oynanabilecek. Temmuz ayında ücretsiz sunulan oyunlar ise 5 Ağustos’a kadar oynanabilir durumda.

Oyun dünyasındaki gelişmelerden anında haberdar olmak istiyorsanız, Twitter adresimizi takip edebilirsiniz, iyi oyunlar!

Hakkında Emre Çakıcı

Kendimi bildim bileli oyun oynuyorum. Bu nedenle ilerde bu sektörde çalışmak en büyük hayalim. Şu an Oyungg.com'da yazarlık ve sosyal medya editörlüğü yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.