Ev / Haberler / PUBG Evreninde Geçen Yeni Oyun Geliyor!

PUBG Evreninde Geçen Yeni Oyun Geliyor!

Poster gg

Başlattığı battle royale furyası ile durdurulması zor bir akım başlatan oyun PUBG’nin yapımcılarından bazı açıklamalar var. Detaylar haberimizde.

Ülkemizde ve dünyada hala milyonlarca oyuncusu olan oyun PUBG çıkışını gerçekleştirdiği tarihten bu yana neredeyse kırılmadık rekor bırakmadı diyebiliriz. Kendi fenomenini yaratmış olan oyunun yapımcılarından ise bizleri meraklandıran açıklamalar geldi. Striking Distance adlı firma ile anlaşmaya vardıklarını açıklayan PUBG’nin yapımcıları yeni bir oyunun yolda olduğunu doğruladı. Striking Distance stüdyosunun CEO’su ise yeni oyunun PUBG’nin devamı olarak adlandırılamayacağını, ancak aynı evrende geçeceğini söyledi.
pubg
Henüz yapım aşamasında olan oyun için ne net bir çıkış tarihi, ne de bir oynanış görüntüsü henüz basına sızmış durumda değil. Ancak PUBG kanadı tarafından yayınlanan bir basın açıklamasında yeni oyunun hikaye bazlı ve PUBG evreninde geçecek yeni bir deneyim olacağı ifadelerine yer verildi. PUBG’nin mekanikleri ve hikaye bazlı oynanış sistemi nasıl bir araya gelecek, bunu ise zaman gösterecek.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

2 Yorumlar

  1. İnşallah ellerinde patlar beceriksiz herifler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.