Ev / Haberler / PUBG İçin Grafik Programı Kullananlar Dikkat!

PUBG İçin Grafik Programı Kullananlar Dikkat!

Valorant names

PUBG oynarken Reshade veya benzeri bir grafik program kullanmaya alıştıysanız bu alışkanlığınızdan hızlı bir şekilde vazgeçin.

PUBG Corp. üçüncü parti yazılımlara karşı sert bir tutuma sahip olduğunu bir kez daha gösterdi. PUBG‘nin yeni anti hile yazılımı ile beraber en popüler grafik programı Reshade‘i ban sebebi olarak tanımlandı. Bu tür üçüncü parti yazılımların PUBG Corp. tarafından istenmemesinin sebebi ise oyun içerisinde renk ayarlarını değiştirerek hedeflerin daha kolay belirlenmesini sağlaması. Bu durum grafik programı kullanan oyuncuları diğer oyunculara oranla avantajlı bir hale getirdiği için bu programlar hile olarak sınıflandırılıyor.

PUBG Grafik Programı Reshade’ı Hile Olarak Sınıflandırıyor!

Siz de bu tür programlar kullanıyorsanız ban yeme riskiniz olduğunu bilmelisiniz. Eğer kullanıyorsanız benim önerim hemen kullanmayı bırakmanız. Belki siz bunu hile olarak görmüyorsunuz ancak diğer oyunculardan avantajlı duruma geçtiğiniz için bariz bir hile. Hile olmadığında diretiyor olsanız bile PUBG Corp. bu yazılımları hile olarak değerlendirdiğinden kullanmayı bırakmanız en mantıklısı sonuçta PUBG ucuz bir oyun değil böyle bir nedenden 70TL’nizin boşa gitmesini istemezsiniz.

Siz bu programlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Sadece ufak görüntü ayarları olarak mı, hile olarak mı görüyorsunuz? Düşüncelerinizi Facebook grubumuzda paylaşabilirsiniz. Diğer sosyal medya hesaplarımızı da takip etmeyi unutmayın. İyi oyunlar!

 

Hakkında Sizden Gelenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.