Ev / Haberler / PUBG İçin Yeni Animasyonlar Geliyor!

PUBG İçin Yeni Animasyonlar Geliyor!

Poster gg

Gerek Fortnite ile olan rekabeti, gerek kısa zamanda ulaştığı muazzam oyuncu sayısı ile PUBG, sık sık güncellemeler alıyor ve oyuna yepyeni özellikler ekleniyor. Muhtemelen bu hafta içinde yayınlanacak olan güncelleme ile oyuna yeni animasyonlar eklenecek! 

Yakın zamanda Twitch‘te Fortnite‘ın gerisinde kalmasıyla gündeme oturan PUBG için yeni animasyonlar yolda. YouTube‘da yayınlanan bir videoda eklenen animasyonları görebiliyoruz. Bu animasyonlar çoğunlukla takım arkadaşlarınız veya rakiplerinizle pratik bir yoldan iletişime geçmenizi sağlıyor. Gülme, işaret etme, dalga geçme gibi 12 adet hareketin hareketlerin oyuna önümüzdeki güncellemelerle birlikte eklenilmesi planlanıyor. Güncellemenin diğer detayları ise videoda gösterilmemekte. Söz konusu videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Son 1 ay içinde çok fazla oyuncu kaybeden Playerunkown’s Battlegrounds oyununa önümüzdeki aylarda pek çok güncelleme gelmesi olağan. Fortnite ile olan kıyasıya rekabette geriye düşen popüler oyun, oyuncuların istekleri doğrultusunda güncelleme getirerek kaybettiği oyuncuları tekrar kendisine bağlamak istiyor.

PUBG Güncellemesi İle Gelecek Başka Özellikler

Kısa zaman önce PUBG bir güncelleme geleceğini belirtti, o güncelleme ile yeni karlı bir harita eklenecek. Bunun yanı sıra 7,62m bir tüfeğin ekleneceği söylenmişti.. Hileciler yüzünden de dili kanayan Playerunknown’s Battlegrounds umarım yeni gelen güncellemeyle kanayan bu yaraya bir pansuman yapar.

 

 

Hakkında Emre Çakıcı

Kendimi bildim bileli oyun oynuyorum. Bu nedenle ilerde bu sektörde çalışmak en büyük hayalim. Şu an Oyungg.com'da yazarlık ve sosyal medya editörlüğü yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.