Ev / Haberler / Oyun Haberleri / PUBG Kalkan Güncellemesi Mi Alacak?

PUBG Kalkan Güncellemesi Mi Alacak?

Poster gg

Kısa zaman önce Skin-Tracker sitesi Twitter hesabında paylaştığı bir görüntüyle görenleri şaşkına düşürdü, yani sizi bilemem ancak beni düşürdü. Tweet’e göre rekorlar kıran oyun PUBG kalkan içeren bir güncelleme alacak olabilir! Gelin lafı daha fazla uzatmadan PUBG cephesinde olup bitenlere bir bakalım. 

pubg

Daha Bluehole ekibi bu kalkan hakkında bir açıklama yapmadı. Nasıl kullanılacak, ne sıklıkla haritada yer alacak, ne gibi özellikleri var, test sunucusuna ne zaman gelecek ya da istatistikleri (can, hasar ya da hasar almama oranı) nasıl olacak bilmiyoruz. Umuyorum ki yakında detaylı bir açıklama yapılır ve test sunucusuna eklenir. İşte o zaman gerçekten oyunun seyrini nasıl değiştireceğini anlayabiliriz. Stat-Tracker‘a daha Bluehole ekibinin bile açıklama yapmadığı bu kalkanı bizimle paylaştığı için teşekkür ederiz.

İşte O Kalkan

Tweet’de PUBG test sunucusu dosyalarına bir kalkan eklendiği ve yakın dövüş silahı olarak belirtildiği buna ek olarak “8 Kişi Takım Sadece Tabanca” ve “BowMaster2018” modu eklendiği söyleniyor. Stat-Tracker ekibinin de benim de düşüncem yakın zamanda sunucuya ekleneceği ve bir sonraki etkinliklerin tweet’de adı geçen etkinlikler olacağı yönünde. Beni çok heyecanlandıran kalkan belki de sadece bir etkinliğe özel olarak da gelecek olabilir, kim bilebilir ki?

Yakın zamanda PUBG test sunucusuna ekleneceği düşünülen bu kalkan beni çok heyecanlandırdı. Yere koyup arkasından bir tavuk gibi kendimizi mi koruyacağız, elimize alıp adeta bir tank gibi rakiplerin mermilerini mi göğüsleyeceğiz yoksa tavayı taktığımız gibi takıp kıçımızı mı kollayacağız çok merak ediyorum.

Sizin düşüncelerinizi aşağıda bulunun yorumlar kısmından belirtmeyi unutmayın. Ayrıca oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Sizden Gelenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.