Ev / Haberler / PUBG Lite PC’ye Türkiye Üzerinden Girme

PUBG Lite PC’ye Türkiye Üzerinden Girme

Poster gg

Yakın bir zamanda bilgisayarı ya da bütçesi yetmeyen oyuncular için PUBG Lite PC çıkmıştı. Ancak oyun beta sürümünde olduğu için şu an sadece Tayland oyuncuları giriş yapabiliyor. Türkiye ya da başka bir ülkeden giriş yapmaya çalışınca sizi tayca bir yazı karşılıyor ve girişinize engel oluyor.

Pubg Lite PC Türkiyeden Giriş Yapma

Bahsedeceğim yöntem ile PUBG Lite’a giriş yapabiliceksiniz.

PUBG Lite Türkiye İle Giriş Yapma VPN

Bu yöntemimizde SoftErther VPN Client Manager isimli programı kullanacağız. Programı kendi sitesinden indirdikten sonra bilgisayarınıza kurun ve giriş yapın.

softether

Karşınıza böyle bir pencere çıkacak buradan VPN Gate Public VPN Relay Servers‘a çift tıklayın. Karşınıza IP adresleri ve ülkeler çıkacak siz Rejion kısmından Thailand yazanı bulup çift tıklayacaksınız. Buraya kadar sorunsuz geldiyseniz işin %70’ini bitirmişsiniz sayılır.

Şimdi ise saat ve tarih ayarlarını değiştirerek (UTC+07:00)Bangkok, Hanoi, Cakarta yapmanız gerekiyor, eğer Windows 10 kullanıyorsanız sağ alt köşede bulunan saat ve tarihin yazdığı alana sağ tıklayarak Tarih/Saat yazan yere tıklayınız. Karşınıza gelen saat diliminden ise yazdığımız bölgeyi girmeniz gerekmektedir.

Bunları yaptıktan sonra PUBG Lite’a giriş yapabilirsiniz.

PUBG Lite Türkiye Üzerinden Giriş Yapma yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim. Diğer yazılarımda görüşmek üzere.

Hakkında Zekican Aydın

Zekican Aydın, 17 yaşındayım Oyungg'de Yazar Koordinatörü ve yazarlık yapıyorum.

Bir Yorum

  1. Bağlanılmaz, bağlanılsa oynanmaz hadi eyw

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.