Ev / Haberler / PUBG Mobile Lite Türkiye’den İndirilebilir Durumda!
Valorant names

PUBG Mobile Lite Türkiye’den İndirilebilir Durumda!

Battle Royale denince akla gelen ilk oyunlardan olan PUBG bildiğiniz gibi PUBG Mobile ile mobil oyun sektörünü de sallamıştı. Şimdi ise sırada PUBG Mobile Lite var! Detaylar haberimizde.

PUBG Mobile çıkışını gerçekleştirdiği andan itibaren uygulama marketlerinin ‘en popüler ücretsiz’ kısmının zirvesinden inmek bilmiyor. Mobil oyun piyasasını da neredeyse ele geçiren Battle Royale çılgınlığını başlatan PUBG bildiğiniz gibi düşük sistemli telefonlar için yakın zamanda PUBG Mobile Lite’ı duyurmuştu.

Oyunla ilgili her türlü e-pin satışı, hesap satışı, kostüm satışı gibi çok sayıda hizmetin bir arada olduğu Sadeceon adlı sitede fiyatlar da çok uygun! Pubg mobile oyunu için veya pubg mobile lite için istediğiniz adette, istediğiniz kadar uc veya bc ucuza alabilirsiniz. Güvenilir alışveriş ve mobil uygulama sayesinde hızlı iletişim, teslimat seçeneğiyle Sadeceon ile pubg mobile uc satın al linkine tıklayarak hemen fırsatları görebilir, siparişinizi verebilirsiniz!

Akıllı telefon veya tabletinizden indirebileceğiniz PUBG Mobile Lite Türkiye’den de indirmeye açılmış durumda. Düşük sistemlere sahip cihazlarda kolayca oynanabilen ve istediği düşük depolama alanı ile de oyuncuları bir hayli sevindiren PUBG Mobile Lite giriş ve orta segmentte cihaz kullanan kullanıcıları oldukça mutlu edecek bir mobil oyun.

Ülkemizde de indirmeye açılması ile oyuncu kitlesini iyice büyüteceği neredeyse kesin görünen PUBG için mobil oyun sektörünü de yavaş yavaş ele geçiriyor desek pek de yalan söylemiş sayılmayız. Oyun, sinema ve teknoloji dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.