Ev / Haberler / e-Spor Haberleri / PUBG Nations Cup’ta Türkiye İlk Günü 9. Kapattı
Valorant names
pubg nations cup

PUBG Nations Cup’ta Türkiye İlk Günü 9. Kapattı

PUBG severlerin şahit olabileceği en büyük turnuvalardan birisi olan PUBG Nations Cup’ta ilk gün maratonu tamamlandı. 

Dünya genelinde birçok ülkenin takım çıkartarak katıldığı turnuvanın ilk gününde lider koltuğuna Güney Kore’nin PUBG Milli takımı oturmayı başardı. Ülkemizi temsil eden takımımız ise maalesef pek şanslı bir gün geçirmedi diyebiliriz. Güney Kore 50 Puan ile günü birinci tamamlarken, Türkiye Milli Takımı 28 puan alarak günü 9. olarak tamamlayabildi. Tabii henüz umutlar tükenmiş sayılmaz. Turnuvanın ilerleyen günlerinde sıralamalar hızlıca değişiklik gösterebilir.

İlginç başarılar gördük

Turnuvanın ilk gününde gözlerimiz ilginç olaylara da şahitlik yaptı. Vietnam kendisinden pek de beklemeyen bir başarıya imza atarak günü 2. olarak tamamladı. Hem de rakibine epey yakın bir skore ile 42 puanı yakalamış vaziyetteydiler. Asya ülkelerinden gelen tek başarı da bu değildi. Çin ve Tayland da günü ilk 10’a girmeyi başaran ülkeler arasında tamamladı. Biz size MOBA türü oyunlarda yakaladığınız başarılarla alışmıştık arkadaşlar. Neymişsiniz siz böyle?

Turnuvayı gün gün skorları ile aktaracağız, günün diğer sonuçlarını da merak eden arkadaşlar için aşağıya gün sonu görselini de bırakıyoruz. Ayrıca turnuvayı Mete Özbey‘in kanalından takip edebilirsiniz.

pubg nations cup 1. gün

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.