Ev / Haberler / PUBG Sanhok Haritasına Özel Silah Ve Araç Test Sunucularına Eklendi
Poster gg

PUBG Sanhok Haritasına Özel Silah Ve Araç Test Sunucularına Eklendi

Çoğu kişinin fikrine göre düşüşte olan Battle Royale modu özellikle PUBG ve Fortnite ile adeta tutunmakta. Durmadan yeni etkinliklerle ve ilginç şeylerle karşımıza çıkan Fortnite başı çekiyor diyebiliriz. Fakat PUBG de geri kalmamak için uğraşlarını devam ettirmekte. Daha yakın zamanlarda Sanhok haritasını oyuna ekleyen yapımcı ekip, bu defa haritaya özel silah ve aracı test sunucularında denemeye başladı.

İlk olarak silahtan bahsedelim. QBU ismi verilen silah sadece Sanhok haritasına özel olarak Mini 14’ün yerini alacak. Bu, bahsi geçen silahla oynamayı sevenler için iyi haber olmayabilir. Fakat şunu da belirtelim ki QBU bipod eklentisi ile birlikte gelecek. Bu ise pusularda hedefi daha rahatlıkla bulmanıza ve nişan almanıza olanak sağlayacak. 5.56’lık mermiler kullanan QBU’nun normal silahlara göre daha fazla hasar vermesi istisna edilmiyor.

Oyuna eklenen bir diğer öğe ise The Rony isimli pickup. Mitsubishi Mighty Max’ten esinlenerek yapılmış olan bu araç 4 kişiyi taşıya bilecek şekilde tasarlandı. Sanhok’un tepeli kısımlarında yolculuğunuzu kolaylaştırmak amacıyla oyunculara sunulan bu araç da tıpkı QBU gibi test sunucularında denendikten sonra resmi olarak oyuna eklenecek.

PUBG The Rony

Açıkçası bu eklentiler göze gayet hoş geliyor. Umarız her iki öğe test sunucularından geçer ve oyuna eklenir ve böyle PUBG oyuncularının oyun zevklerini artırır. Şimdiden iyi eğlenceler!

Hakkında Tahir Dövtelabi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.