Ev / Haberler / PUBG’ye 9 GB Güncelleme Geldi
Valorant names

PUBG’ye 9 GB Güncelleme Geldi

PUBG bugün 25.günecellemesini yayınladı. 7 saat süren bakım çalışmasının ardından gelen 9 GB büyüklüğündeki güncellemeyle oyun bir çok yenilik gelmiş oldu. Güncelleme notu gibi yazı hemen aşağıda 😉

PUBG 25.Güncellemeyle Oyuna Eklenen Her Şey

  • Vikendi ve Erangel haritaları için “PP-19 Bizon (SMG)” silahı oyuna eklendi. Ayrıca söylemekte fayda var silah 9mm 53 mermi kapasiteli.
  • Ayrıca bomba haber artık silahlarda “yardımcı görüş” eklentisi bulunuyor. Yani aynı silahı hem uzak mesafe hem de yakın mesafe için kullanmak artık mümkün. Bu iki dürbün özelliğini kullanabilen silahlar: Beryl M762, AKM, AUG, M416, Mutant, QBZ, SCAR-L, G36C, SLR, Mini14, Mk14, QBU, SKS, AWM, M24, Kar98k, UMP, Vector, Bizon, M249 ve S12K oldu.
  • Ayrıca oyuna bu güncelleme ile birlikte Vikendi haritası için bol bol kuzey ışığı ve yıldız barındıran “Ay Işığı” hava durumu eklenmiş oldu.
  • Güncelleme ile birlikte Vikendi haritasının lootu; SMG oranı azalacak, AR oranı artacak, 3. seviye kask ve yelekler ise daha nadir karşımıza çıkacak şekilde düzenlendi. Unutmadan mavi alan artık merkezden daha uzakta olacak ve daha fazla hasar verecek.
  • Son olarak oyunun ayarlarından tüm silah çeşitleri için “default” bir atış modu seçebileceksiniz. Mesela ayarlarda SMG’ler çoklu atsın diye bir değişiklik yaparsanız siz tekrar değiştirmediğiniz sürece kullandığınız tüm SMG’ler çoklu atış modunda elinize gelecek.

Hani olur da isterseniz diye şuraya güncelleme notlarını içeren bir de resmi video bırakıyorum 🙂

Oyun haberlerimizi daha hızlı görebilmek için bizi Instagram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz. Aşağıya iki saniyecik bir yorum yazarsanız da çok seviniriz.

Hakkında Ahmet Taha Koçtaş

-

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.