Ev / Haberler / PUBG Yeni DLC Ve Bedava Haftasonunu Duyurdu!

PUBG Yeni DLC Ve Bedava Haftasonunu Duyurdu!

Valorant names

Bir kesim oyuncu uzun zamandır “PUBG bedava olsa da az oynasak” diyordu. İşte o oyunculara müjde: PUBG 3 günlük bedava olacak! Bu da yetmiyormuş gibi PUBG yeni DLC de ekliyor!

Fakat çok da sevinmeyin. İşin kötü yanı bu fırsattan sadece XBOX One kullanıcıları yararlanabilecek. Sanki bu da yetmiyormuş gibi bu fırsat bir tek Altın Üyelik sahiplerine tanınacak. 20 Nisan sabah 10:01’den 23 Nisan sabah 09:59’a kadar sürecek bu süreçte Altın Üyelik alanından oyunu indirebileceksiniz ve oyuncunun topladığı tüm puanlar kampanya bitiminden hemen sonra oyunun satın alınması durumunda oyuncunun hesabına geçirilecek.

Bununla birlikte yeni DLC PUBG5 paketi ismi altında oyunculara sunulacak. 7 dolar fiyatında olacak bu pakete kep, kollu t-shirt, kot pantolon ve yeşil çizmeler dahil. Eğer oyunu bedava oynayan oyuncu bu DLC’yi satın alırsa kampanyadan hemen sonra oyunu da satın alma durumunda DLC hesaba bağlı olarak kalacak.

PUBG Yeni DLC

Doğrusu kampanya biraz hayal kırıklığı oldu. Ama yine de hiç yoktan iyidir. PUBG yeni DLC’ye gelince ise kozmetiklere düşkün oyuncuların zevkini okşayacak gibi duruyor.

Hakkında Tahir Dövtelabi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.