Ev / Haberler / Oyun Haberleri / PUBG Yeni Harita İle Geliyor!

PUBG Yeni Harita İle Geliyor!

Valorant names

Oyun dünyasını kasıp kavuran PUBG yeni bir harita ile oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor olabilir. Detaylar haberimizde.

Ne Kadar Güncel, O Kadar İyi

Çıkış yaptığı ilk günden beri oyuncuların yoğun ilgisine maruz kalan PUBG, dikkatleri üzerinde tutabilmek için yeni bir haritayı oyuna eklemeye hazırlanıyor. Steam üzerinde aynı anda en çok oyuncuyu oyunda bulundurma rekorunu elinde tutan popüler oyun geçtiğimiz günlerde düşüşe geçmeye başlamıştı. Geliştiriciler de oyunun popülerliğini korumak amaçlı mı bilinmez, oyuna yeni bir harita getireceklerini açıkladılar.

Oyun ile aktif bir şekilde ilgilenmeye devam eden geliştiriciler geçtiğimiz günlerde hile kullandığı tespit edilen 1 milyonun üzerinde kullanıcının hesabını banlamıştı. Başlattığı yeni furya ile birçok oyuna battle royal modu getirilmesinde etkisi olan PUBG, hala bu oyunlar arasında lider. Lider koltuğunu sağlama almak isteyen geliştiricilerin yeni hamlesi ise kar temasına sahip bir harita.

Yeni harita için geliştiriciler cephesinden detaylı bilgiler yok. Ancak söylentilere bakılırsa yeni haritanın oyuna Mart ayı gibi eklenmesi bekleniyor. Mart ayı ile gelecek yenilikler yalnızca yeni harita da değil elbette. Yapılacak bir güncelleme ile uçağın içindeki rakiplerinizi görmeye de veda edebilirsiniz. Oyuna eklenecek yenilikler muhtemelen bunlarla sınırlı kalmayacaktır ancak şimdilik elimizdeki bilgiler bunlar. Daha fazlası için Mart ayını bekleyip hep birlikte göreceğiz.

Siz yeni eklenecek harita hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce düşmeye başlayan oyuncu sayısını toparlamak konusunda geliştiricilere yardımcı olacak mı? Yorumlarda bizlerle paylaşın.  Ayrıca oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza da katılabilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.