Ev / Haberler / PUBG’ye Karlı Harita Vikendi Geliyor

PUBG’ye Karlı Harita Vikendi Geliyor

Poster gg

Geçtiğimiz haftalarda bir Reddit kullanıcısının Venezia haritası ile oyuna bir çok yeni ekipman, araç ekleneceğini iddiası oyun dünyasında hızlıca yayılmış, teoriler ve dedikodular havada uçuşmuştu. PUBG’ye Venezia haritası gerçekten gelir mi bilemiyoruz ama oyunu sık sık yenilikler ekleyerek güncel tutmaya çalışan yapımcılar bembeyaz karların içinde yaşam mücadelesi vereceğimiz 6×6 boyutlarında olan Vikendi haritasını duyurdu. Ayrıca oyuna yeni bir silah da geliyor.

Yeni Saldırı Tüfeği G36

Oyuna neredeyse her harita güncellemesinde yeni silahlar ekleyen yapımcılar bu sefer karşımıza 5,56mm piyade tüfeği G36 ile çıkıyor. Bu silahın dışında yeni bir kar motosikleti de Vikendi haritasında olacak ekipman ve araçlar arasında.

Ayrıca yeni kar temalı haritada adımlarımız geride iz bırakacak. Sürünürken de karların üzerinde bırakacağımız izlerin en az düşmanlarımız kadar tehlikeli olacağı aşikar.

PC Sürümü İçin Test Sunucularında Oynanabilir!

Oyunun test sunucularında yeni harita Vikendi, PC oyuncularının deneyimlemesi için açık durumda. 19 Aralık‘ta PC, 20 Aralık‘ta ise Mobile için gelecek kar temalı harita, Ocak 2019‘da Xbox kullanıcılarının beğenisine sunulacak. Playstation 4 için ne zaman çıkacağı ise henüz belli değil.

Karlı harita hakkında daha fazla fikir edinmek için aşağıdaki trailer videosunu izleyebilirsiniz.

Daha fazla oyun haberi için Facebook grubumuza katılabilir, Instagram ve Twitter adreslerimizi takip edebilirsiniz.

Hakkında Emre Çakıcı

Kendimi bildim bileli oyun oynuyorum. Bu nedenle ilerde bu sektörde çalışmak en büyük hayalim. Şu an Oyungg.com'da yazarlık ve sosyal medya editörlüğü yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.