Ev / Haberler / QuakeCon Steam İndirimleri

QuakeCon Steam İndirimleri

Poster gg

 Bu sene 25 Temmuz – 28 Temmuz tarihleri arasında Teksas’ta düzenlenecek olan QuakeCon henüz başlamamış olmasına rağmen oyuncuları sevindiren bir haberle birlikte geldi. Steam üzerinden başlayan QuakeCon indirimleri Bethesda’nın yayıncılığını yaptığı oyunları güzel fiyatlara edinmemize fırsat sağlıyor. DOOM, Fallout, Dishonored gibi yapımlarda %80’lere varan fırsatlar yakalayabilceğimiz indirimden tavsiye ettiğimiz birkaç oyunu aşağıda bulabilirsiniz.

Prey

2017 yapımı bir oyun olan Prey bizleri bazı yanlış giden deneyler sonucu oluşmuş uzaylı yaratıklarla dolu bir uzay istasyonuna götürüyor. Görsel anlamda gerçekten çok başarılı olan Prey aynı zamanda oynanış olarak da oyuncuya çeşitlilik sunan bir yapım.

Dishonored

Artık kült oyunlar arasında sayılan Dishonored, gizlilik aksiyon türünün günümüzdeki başarılı temsilicilerinden. İlk oyunun kendisi kadar başarılı ek paketleri ve 2. oyunun da dahil olduğu bu paket gerçekten kaçırılmaması gereken bir fırsat.

Fallout 4

Nükleer bomba sonrası atmosfer konusunda Fallout’un nasıl başarılı bir yapım olduğu konusunda hemen herkes hemfikir. 4. oyunu ile yine bizleri bu atmosfere sokan Fallout serisi, mod destekleri ve RPG özellikleri ile bizlere tekrar oynanabilirlik de sunuyor. Ayrıca oyunun ek paketlerinin de bulunduğu Game of the Year Edition paketi ile de Fallout 4 her oyuncunun deneyimlemesi gereken bir oyun.

Doom

Hazır yeni oyunu Doom Eternal‘ı beklerken 2016 yapımı Doom‘a da bir şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Önümüze çıkan düşmanları çeşitli silahlar ile öldürdüğümüz klasik bir FPS oynanışına sahip olan yapım ayrıca Multiplayer özelliklerini bulunduruyor.

 

İndirimlerin Steam sayfasına bu bağlantıdan ulaşabilir, bizleri Twitter ve Instagram hesaplarımız üzerinden takip edebilir, diğer içeriklerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Batuhan Demirbaş

Bir oraya bir buraya taşındığımız bir çocukluk geçirdiğimden 4 yaşımda kendimi kaptırdığım oyun dünyasına olan tutkum sanırım hala artıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.