Ev / Haberler / Rainbow Six Siege 4.Yıl 1.Sezon Operatörleri Kesinleşti
Valorant names

Rainbow Six Siege 4.Yıl 1.Sezon Operatörleri Kesinleşti

Rainbow Six Siege’in merakla beklenen 4.yıl 1.sezon operatörlerinin ülkeleri kesinleşti. Rainbow Six’in ABD hesabında paylaşılan görsel bizlere çok şey açıkladı. 

Rainbow Six Siege 4.Yıl 1.Sezon Operatörleri

Geçtiğimiz günlerde Reddit üzerinden sızdırılan görsellerle Rainbow Six Siege için yeni sezonda Avustralyalı operatörlerin olabileceğini yazmıştık. Şimdi ise Rainbow Six‘in Amerika hesabı üzerinde paylaşılan görsel ile yazımızdaki sızdırılan bilgilerin doğruluğu kesinleşmiş oldu.

Sızdırılan görseller doğru olacak ki orijinal Rainbow Six Instagram hesabından paylaşılan “hasar görmüş kanguru tabelası” bize Dünya üzerinde kanguruların bulunduğu tek ülke olan Avustralya’nın yeni operatörlere ev sahipliği yapacağını kanıtlar nitelikte. Önceki haberimizde ayrıntılarını verdiğimiz sızdırılmış bilgilere dayanacak olursak operatörlerin isimleri Gridlock ve Mozzie olacak. İlerleyen günlerde bu operatörler, silahları, özellikleri ve tasarımları hakkında daha çok bilgiyi alacağız.

View this post on Instagram

G’day

A post shared by Tom Clancy's Rainbow Six (@rainbow6game_us) on

Peki Ya 4.Yılın Diğer Operatörleri?

Ubisoft tarafından açıklanan resmi bilgilerde geri kalan operatörlerin ülkelerinin 17 Şubat Pazar günü Six Invitational sonrası resmi bir Twitch yayını ile açıklanacağı ve Bu Avustralyalı operatörlerin, oyuna gelecek haritanın, 4.yıl içerisindeki diğer planlarının ve yeni düzenlemelerin haberinin verileceği söylendi.

Bekleyip göreceğiz… Siz de görüşlerinizi bizimle yorumlarda paylaşırsanız çok seviniriz. O zamana kadar oyun haberlerimizi ve Twitter hesabımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Ahmet Taha Koçtaş

-

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.