Ev / Haberler / Rainbow Six Siege 35 Milyon Oyuncuya Ulaştı!

Rainbow Six Siege 35 Milyon Oyuncuya Ulaştı!

Valorant names

Sevilen taktiksel FPS oyunu Rainbow Six Siege günden güne başarılı bir şekilde gelişiyor. Ubisoft’un E3 2018 konferansında  geliştirici ekibin yaptığı açıklamaya göre Rainbow Six Siege anlık 35 milyon oyuncuya ulaştı!

Oyuncuyu sayısı hızlı bir şekilde yükseliyor!

İlk çıktığı yıllarda pek ses getiremeyen, downgrade olayları nedeniyle ön yargılı yaklaşılan oyun beklenileni verememişti. Operatör ve harita çeşitliliğinin yetersiz olması gibi etkenler oyun olumsuz yönde etkilemişti. Bu durumdan dersini alan ve kötü gidişata son vermek için kolları sıvayan geliştirici ekip, oyuna pek çok güncelleme ve güncellemelerle birlikte yeni operatörler ve büyük haritalar getiren yapımcılar oyunu oldukça canlandırmıştı. Sadık bir oyuncu kitlesine sahip olan oyun gittikçe popülerleşti ve oyuncu sayısı hızla arttı.

Rainbow Six Siege güncellemelerle canlı kaldı.

Gerçekçi, hızlı ve taktiksel oyun yapısıyla oyuncuları kendine bağlamayı başaran ekip olduğu yerde saymadı ve sık sık güncelleme yayınladı. Yeni gelen Para Bellum sezonu ile birlikte oyuna yeni gelen 2 defans operatörü ve Villa haritası ile birlikte oyun canlı tutuluyor. Ayrıca çok sayıda Türk oyuncunun da oynadığı oyuna Türkçe dil desteğinin gelmesi R6 tutkunu Türk oyuncuları sevindirdi.

Geliştirici ekip de R6‘nın bu başarısından oldukça memnun olduklarını dile getirdiler.

Daha fazla oyun haberi için sitemizi takipte kalmayı unutmayın, iyi oyunlar!

Hakkında Emre Çakıcı

Kendimi bildim bileli oyun oynuyorum. Bu nedenle ilerde bu sektörde çalışmak en büyük hayalim. Şu an Oyungg.com'da yazarlık ve sosyal medya editörlüğü yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.