Ev / Haberler / Rainbow Six Siege Bir Hafta Boyunca Ücretsiz!

Rainbow Six Siege Bir Hafta Boyunca Ücretsiz!

Poster gg

Geçtiğimiz günlerde “For Honor”  isimli oyunun ücretsiz dağıtan Ubisoft, biz oyuncuları sevindirmeye devam ediyor. Firmanın şüphesiz en meşhur oyunu olan Rainbow Six Siege 28 Ağustos –  9 Eylül tarihleri arasında tüm kullanıcılar için oynanabilir olacak.

Ubisoft Rainbow Six Siege oyununu bu süre zarfında ücretsiz hale getirmekle kalmayıp oyuna sahip olmak isteyenler için %70’lik bir indirim fırsatı da sunuyor. Bu bir haftalık süre boyunca oyunun her özelliğine erişebileceksiniz. Bütün modlar, bütün haritalar, bütün operatörler… Ayrıca bu süre zarfında oyunu satın alırsanız ücretsiz hafta boyunca kaydettiğiniz tüm başarımlar ve ilerlemeler kaldığı yerden devam edecek. Detaylı bilgi için ücretsiz haftanın resmi olarak tanıtıldığı siteye buradan ulaşabilirsiniz.

Operation Ember Rise

Ubisoft muhtemelen oyuna yeni gelecek karakterleri ve güncellemeleri göstermek için bu tarz bir reklam çalışması yürütmeyi tercih etti. Zaten firmanın daha önce de kullandığı reklam yöntemlerinden birisi de oyunu ücretsiz yapıp kullanıcılara deneme fırsatı sunmak üzerineydi. Bu sefer de yeni gelecek olan operatörler ve güncellenmiş “Kanal” haritası için bu stratejiye baş vurması bizleri pek şaşırtmadı. Ayrıca oyuna yeni gelecek Amaru ve Goyo isimli iki operatörün tanıtım videolarına da aşağıdan ulaşabilirsiniz Umarım bu ücretsiz hafta boyunca tüm oyuncular keyifli vakit geçirir.

En güncel oyun gelişmelerinden haberdar kalmak için bizi takip edin. İyi oyunlar 🙂

Hakkında Can Abik

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencisi. Oyungg'de Kameraman olarak yer almakta.

Bir Yorum

  1. baktım ücretliydi ücretsiz deil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.