Ev / Haberler / Rainbow Six: Siege’den Türkleri Sevindirecek Haberler!

Rainbow Six: Siege’den Türkleri Sevindirecek Haberler!

Poster gg

Türkiye’de hatrı sayılır bir kitleye sahip olan, Ubisoft’un göz bebeklerinden biri olan Rainbow Six: Siege’den biz Türkleri sevindirecek iki yeni haber geldi.

Ubisoft’un resmi Youtube kanalından yayınlanan Türkçe videoda belirtildiği üzere, R6: Siege 17-20 Mayıs tarihleri arasında PC, XBOX One ve PS4 platformlarında oynaması ücretsiz olacak. Büyük haber ise, Rainbow Six: Siege, aşağıdaki videoda bahsedildiği üzere yakında gelecek bir güncelleme ile tamamen Türkçe olacak! Türkiye’ye ve Türk oyunculara büyük yatırımlar yapan Ubisoft, yakın zamanda oyuna Türk operatör veya operatörler de ekleyebilir, daha önceki dönemlerde zaten böyle bir dedikodu yapılmıştı. Özellikle Türklerin oyun sektöründe baş göstermeye başlaması ile çoğu oyunda Türk izleri görmeye başladık, ki bunlar da biz Türk oyuncular için son derece sevindirici şeyler.

Rainbow Six: Siege Türkçe Oluyor!

Videoyu izlemek isterseniz aşağıdan izleyebilirsiniz.

Oyunculardan videonun altına gelen isteklere bakacak olursak Ubisoft’tan Türk operatör ve Türk serverları beklediklerini söyleyebiliriz. Aynı zamanda Türkçe dil desteği olayını diğer oyunlarda görmek istediklerini de dile getirdiklerini görebiliyoruz.

Videonun altına gelen bazı eğlenceli yorumlar ise şu şekilde:

 

Sizin Ubisoft ve Türkiye ilişkisinden beklentileriniz neler? Lütfen yorumlar bölümünde bizimle paylaşın. Ayrıca, eğer ilginizi çekerse Asus oyuncu ekipmanları incelememize buradan ulaşabilirsiniz.

 

Hakkında Özay Yıldız

Yarış oyunları hayranı, lise öğrencisi bir petrolhead. Yarış oyunlarını "Ben manuel daha çok seviyorum kardeşim." mottosuyla oynamayı severim.

3 Yorumlar

  1. oyun ücretsiz olacak bu çok kötü para verenler in parası yancak operatörler olarak nasıl bir şey gelir bilmiyorum umarım saçmalamazlar silahlarda büyük ihtimal ak47 veya g3 olur operatörün yeteneği olmazsa bile şaşırmam ama roamer hero olmaz bordo bereli tarzı birşey gelir armor 1 hızı 3 olur yani

  2. tamamen ücretsiz değil, bir süreliğine ücretsiz yani belirtilen tarih dışında erişemeyecekler

  3. Ferhat krdsm manyak mısın amk?
    Oyun tamamiyle beleş olmıcak sadece bi süre boyunca kaldır şu yorumu millet yanlış anlıcak geri iade etcek senin yüzünden boşuboşuna amk şunu düzgün oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.