Ev / Haberler / Rainbow Six Siege’e Yeni Gelecek Operatörler Belli Oldu

Rainbow Six Siege’e Yeni Gelecek Operatörler Belli Oldu

Valorant names

Rainbow Six Siege’in 4.yıl 3.sezonunda gelecek operatörler ve özellikleri Ubisoft’un yayınladığı teaserda belli oldu. Detaylar haberimizde.

Rainbow Six Siege‘e her üç ayda bir gelen sezon güncellemelerinden 4.yıl 3.sezon güncellemesi gelmek üzere. Ubisoft‘ta güncellemeye yakın paylaştığı yeni sezona ait görsel ve bilgileri arttırıyor. Bu bilgilerden en son açıklananı ise yeni sezondaki operatörlerin özellikleri oldu. Öncelikle belirtmek gerekirse, Rainbow Six Siege‘in 4.yıl 3.sezonunun ismi Operation Ember Rise olarak belirlenmiş.

rainbow

Bu sezonda önceden belirlenen yol haritasına göre bir Meksikalı ve bir de Perulu operatörün yanı sıra Kanal haritasının yeniden düzenlenmiş hali oyuna eklenecekti. Ayrıca önceden açıkladıkları gibi oyundaki kurulabilir kalkanların üzerine ince camların da eklenmesi planlanıyordu. Ubisoft‘un yayınladığı fragmandan da görebileceğiniz üzere bu içeriklerin tamamı yeni sezonda oyuna eklenecek.

Fragmanda yeni gelecek operatörlerin özellikleri de kaba taslak bir şekilde verilmiş durumda. Meksikalı saldırı operatörü Amaru bir “Grappling Hook” kullanacak. Bu kancayı binalara ve çıkıntılara fırlatarak hızlıca yukarıya çıkabilecek. Oyundaki Ash mainleri düşürmek istercesine tasarlanmış operatör muhtemelen 3 hızlı ve 1 zırhlı olacaktır. Perulu defans operatörü Goyo ise benzin bidonları yerleştirebilecek. Bu benzin bidonlarına ateş edildiğinde etrafı patlayacak ve çok büyük oranda hasar verebilecek. Fragmanda kurulabilir kalkanlara yerleştirilebildiği belirtilmiş ancak kullanım alanı daha geniş de olabilir.

Pazar akşamı yayınlanacak panelde operatörler ve yeni sezon hakkında daha fazla bilgi edinebileceğiz. O zamana kadar oyun haberlerinden gelişmeleri takip edebilmek için Twitter ve Instagram hesaplarımıza göz atabilirsiniz.

Hakkında Ahmet Taha Koçtaş

-

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.