Ev / Haberler / Rainbow Six Siege’e Yeni Modlar Gelebilir!
Poster gg

Rainbow Six Siege’e Yeni Modlar Gelebilir!

Haftanın başında gönderilen bir anket ile geliştiriciler, oyunculara oyunda başka ne tür oyun modlarını görmeyi istediklerini sordu. Bu anket ile Rainbow Six Siege’in alışılmış takıma dayalı rekabetçi oyun modunun sınırlarını aşıp oyuna yeni bir soluk katmanın amaçlandığı düşünülüyor.

Anket oynamayı tercih ettiğiniz oyunlar, Rainbow Six Siege‘i nasıl oynamayı tercih ettiğiniz, favori karakterleriniz, neden favoriniz oldukları, sevdiğiniz oyun modu gibi soruları soruyor. Sonlara doğru ise ‘Yeni R6 Oynanışı’ başlığı altında verilen oyun modu fikirlerinden hangilerinin ne kadar hoşunuza gideceği soruluyor. Bu şıkların arasında solo campaign, açık dünya keşfi, yeni bir PvP modu, bayrak yakalama gibi seçenekler var.

Bu soruları cevaplamanızın ardından gelen soruda ise Rainbow Six‘ten esinlenerek yepyeni bir oyun çıkartılsa ne kadar ödemek isteyeceğiniz soruluyor. Henüz hiçbir şey kesin olmasa da bu tür bir anketin ardından yeni modlar ya da belki yeni bir oyun gelebilir. Rainbow Six‘in şu anki ünü düşünüldüğünde buna pek ihtiyacın olmadığı görülse de cevabı ilerleyen zamanlarda alacakmışız gibi görünüyor.

Anket oyuncuların çoğunluğuna e-posta ile yollanmış olsa da buradan siteye ulaşarak siz de fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Dilara Yıldırım

6 yaşından beri ailesi sayesinde video oyunlarıyla iç içe büyümüş, şimdi de 17 yaşına gelmiş fakat hala oyun dünyasına olan bağlılığını korumuş, basit hayalleri olan basit bir öğrenciyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.