Ev / Haberler / Razer’dan Muhteşem Oyun Mouse’u !
Poster gg

Razer’dan Muhteşem Oyun Mouse’u !

Razer’dan Muhteşem Oyun Mouse’u !

Razer DeathAdder Elite Gaming Mouse güncellenen sensörü ve yeni gelecek switch’leriyle sizlere harika oyun tecrübeleri yaşatacak gibi görünüyor. İşte tüm detaylar !

razerda703

Oyuncu ekipmanlarıyla hep gündemde kalmayı başarabilen Razer oyuncuların yakından bildiği DeathAdder mouse’unu güncelledi. Bu güncelleme öyle görünüyor ki 2006’dan bu yana gelen en iyi güncelleme olacak. O yıllardan itibaren piyasaya güncellenmiş modellerini süren Razer bu sefer mouse’unu DeathAdder Elite olarak güncelliyor. Yapılan açıklamalara göre dünyanın en gelişmiş optik sensörü olacağı söylenen DeathAdder Elite gerçek 16,000 DPI ve gerçek saniye başına 450 inç taramayla e-spor derecesinde bir sensör bulundurmakta. Ayrıca bu sensör %99.4 lük çözünürlük doğruluğuyla kullanıcılardan tam not almayı başardı. 50 milyon tıklama ömrü, 16.8 milyon renk seçeneği, 7 adet bağımsız olarak programlanabilir hızlı yanıt veren tuş özelliği ve Razer Synapse uyumluluğu diğer özelliklerinden.

 


Mouse’un çıkış tarihi ekim olarak belirlendi ve ön sipariş dönemi şimdiden başladı. Yurt dışı fiyatı 69.99 dolar yani 210 TL

Hakkında Murat Olcay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.